• dodání do 3 dnů bez komplikací

Za mě vše bez problému ...snad jen ta krabice byla 3x větší než bylo třeba, ale to je tak nějak všeobecně skoro všude ;))

Nekomunikují, zrejme spatna firma, uz nikdy vic

• cena dopravy se objeví až po odeslání objednávky
    • nelze platit kartou
    • zrušil jsem objednávku, přesto mi balík poslali

objednáno dodáno-rychlost

• Obchod blízko mého bydliště.

Dobrý obchod

Přišel mi email potvrzující objednávku, což bylo před 11 dny a od té doby nic.

• Nulová komunikace

• Už nikdy více. Prosím, buďte opatrní. Pan Klusáček nám lhal s registrací na skylingu. Chtěl jen zaplatit poplatek na dva roky. Poté jsme zjistili, že bychom vše měli rychlejší a za lepší cenu u člověka, který nám instaloval internet.( pan Klusáček nám ho odmítl nastavit!!!!! , ale už jsme měli doklad o zaplacení) Také nám prodal nevyhovující kabel. Prostě nikdy více, co dodat

Nikdy více...

Reakce obchodu ELEKTRO KLUSÁČEK

Vážený zákazníku (Zákazníci). Nejsme si vědomi že na Eshopu ELEKTRO Klusáček bychom zřizovali služby společnosti Skylink. Vaší recenzí urážíte nás kteří i v těchto chvílích makáme na objednávkách, aby Vám Vaše balíčky byli doručeny co nejdříve. Kamenná prodejna je partnerem společnosti Skylink, ale pouze v případě zaplacení ONLINE servisního poplatku (1 rok: 1.198,-Kč / 2 roky: 1.895,-Kč), popřípadě dopňujících balíčků. Tato cena je určena společností Skylink nikoliv prodejcem !!!!!. Jelikož se jedná o platbu online, při odkliknutí prodejcem máte ihned kartu aktivní a prodlouženo členství na uvedené období, které si určí sám zákazník. Co se týče internetu, bohužel nesme poskytovatelé. Proto zákazníky obracíme k místním poskytovatelům a provozovatelům sítě. NEVYHOVUJÍCÍ kabel: Otázka zní, co je nevyhovující: Zda cena kterou zákazník nechce dát za profesionální kabel a raději koupí nejlevněji. Byli bychom rádi o stažení této recenze, jelikož se netýká elektronického obchodu. Vše rádi vyřešíme osobně. Děkujeme

• Super rychlý a ochotny
    • rychle, spolehlive prostě super

• Obchod je na dobrém místě poblíž parkoviště.
  • vůbec se mnou nekomunikovali, ač jsem posílal email.

• NIC
    • Zakoupila jsem fén ETA ,který fungoval cca 4měsíce,donesla jsem do tedy do servisu ETA ,sdělili mi,ze je neopravitelný a ať mi z tohoto elektra vrátí peníze-vyrobek byl v zaruce.Majitel elektra ale volal do servisu a do jejich pobočky ve Zlíně a nemohl doložit ,kde zboží nakoupil...Musela jsem nakonec poslat zboží zpět jemu, i když mi ho nechtěli ze servisu vydat,jelikož postupovali dle nařízení výrobce ETA.Nakonec jsem dostala po 2 měsících zpět mých 900kc. Bohužel jiný prodejce tento výrobek nenabízel, příště budu obezřetná,protože kdo ví odkud toto zbozi "ETA"pocházelo.

UŽ NiKDY VÍCE NÁKUP V ELEKTRO KLUSÁČEK -TŘEBÍČ

• Velice dobrá komunikace, perfektní znalosti o zboží a super přístup

spokojenost

velký výběr, ochota, rychlé dodání, doporučuji ostatním

• O.k. vše

• Přehledná nabídka, rychlé vyřízení objednávky

• Dodávka jiného zboží.

Zboží jsem dostal jiné, než které jsem chtěl. To zboží bych sehnal i levněji na jiných internetových stránkách.

Hledal jsem zboží na internetu a podmínky obchodu mi připadaly rozumné. Jak vlastní obchod, tak dodání zboží proběhlo standardně. Obchod bych doporučil.