• dost slušný výběr kvalitní elektroniky
    • nevím o žádných

Toto byl můj první nákup a zatím celková spokojenost.

• Pan majitel má naprosto vzorný přístup k zákazníkům.
    • Těžko bych hledal slabinu.

Pán je fanda do elektroniky. Naprosto fundovaně a ochotně poradí. Sežene všechno rychle a za super cenu. Vynikající komunikace a spolehlivost! Je příkladem všem ostatním.

• Výborná přátelská komunikace.

• zboží dorazilo včas a v pořádku
    • zboží nebylo jinde k sehnání
    • velmi mě mrzí, že vše by bylo v pořádku, ale bohužel po urgencích nebyl dodán manuál v češtině, už ho urguji téměř dva měsíce a zatím nic nepřišlo, jinak bylo vše v pořádku, ale toto je podle mě velký nedostatek

asi bych hledala příště jiný obchod, kde je návod ke spotřebiči také v češtině, čekat druhý měsíc na dodání a zatím se mi nikdo neozval, toto vidím jako velký nedostatek prodejce

• - komunikacia, neustala ochota pomoct, poradit, aj po dodani tovaru,
    • - serioznost, sortiment ponukany na stranke je naozaj k dispozici a bude dodany v cas, podla dohody,
    • - ziadne

• - skvělá komunikace
    • - rychlost dodání
    • - ochota

Obchod jsem vybral i vzhledem ke kladným recenzím jiných nakupujících a udělal jsem dobře.
    Po objednávce mě telefonicky kontaktoval pan šéf, probrali jsme vybrané zboží a předběžně mě informoval o předpokládaném termínu dodání. Zboží bylo třetí den doma, přesně dle domluvy.
    Obchod ostatním doporučuji.

• Super cena.
    • Obchodnik zavola, zepta se na volbu, poradi a potvrdi vyber.
    • Po dodani zavola znovu a zepta se na funkcnost a popripade poradi se zapojenim.
    • Nic.

Velice mily a profesionalni pristup. Veiky zajem o spokojenost a kvalitu, bezproblemove dodani.

Vrele doporucuji.

• Skvělá komunikace, rychlá reakce na maily. Pan majitel je fanoušek hifi a v oboru se velice dobře vyzná a pomohl mi upřesnit vhodné propojení přístrojů. Oceňuji i neuvěřitelnou ochotu - majitel měl náhodou cestu do Brna, a tak nám nabídl, že přístroj může rovnou přivézt a zapojit (vše zdarma).
    • Nevím, nemá.

Doporučuji - dobré ceny, dobrý obchod...

• Super komunikace

Prijemny a spolehlivy majitel.
    Doporucuji

• Osobní jednání - seriozní
    • V době objednávnky nebyl k dispozici návod v češtině. Na odstranění se údajně pracuje.

• sortiment
    • nemá zboží k dispozici přesto,že je v nabídce má

Reakce obchodu Elektro fresh

na rychlé dostupnosti zboží a komunikaci ze zákazníkem si velmi zakládáme ( často pracujeme až do pozdních večerních hodin ). Každopádně se Vám omlouváme, za nečekanou situaci. Doufám, že budete s novým HiFi mikrosystémem MAX spokojen...

S přátelským pozdravem

Pavel Kohoutek
    [email protected]

• Velmi seriozní jednání
    • Vzorná komunikace a informace o stavu objednávky
    • Odborné znalosti
    • Ochota a poctivost

E-shop, kde lze z pohodlí domova nakoupit jako v tradičním obchodě, "prodavač" je znalý v oboru a ochotný poradit. Člověk zde nakupuje u člověka, ne u naprogramovaného stroje.
    Ostatním doporučuji, protože přesně takto má fugovat dobrý e-shop.

• Dobrá komunikace, nabídli mi za stejnou cenu novější model.
    • Nebyly

Vše OK.

Toto byl můj 1. nákup v tomto obchodě.
    Zboží mi doručili hned po objednání ten den večer, resp. jejich zaměstnanec, jež shodou okolností bydlí kousek ode mě.
    Zboží jsem vrátila (šlo o hifi, nevyhovoval mi zvuk - výrobek ani obchod za to nemohl). Vrácení peněz bylo vyřízeno bez problémů.
    Na základě této jediné zkušenosti s tímto prodejcem, obchod doporučuji.

• individualni komunikace se zakaznikem, snaha najit reseni jeho pozadavku

• Komunikace prodejce.
    • Žádné.

• odborné znalosti o zboží
    • nemá

dodá skoro všechen druh elektroniky

• Kvalita,slušnost ,dobrá cena...
    • Nenašel jsem...

Doporučuji...velmi slušné,vstřícné a korektní jednání...dobré ceny...rychlé doručení...kontaktování majitelem ohledně požadavku zákazníka...

• Přehledná a široká nabídka zboží, nákup z domova.

Výborná komunikace ,ohledně stavu objednávky, rychlé vyřízení objednávky, ochota prodejce ,velmi dobrý obchod, který zaslouží to nejvyšší hodnoceni na 100 procent. Mužů jen všem vřele doporučit výborný tento obchod.

• velmi dobrá domluva

s tímto obchodem velice rád obchoduji, vychází vstříc zákazníkovi