zkusenost dobra

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za milou zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

• Přehledné stránky
    • Zboží, které jinde není dostupné
    • Velmi rychlé dodání
    • Výborná komunikace

S tímto obchodem mám velmi dobrou zkušenost. Jedním slovem - perfektní.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za milou zpětnou vazbu! Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

• Rychlost doručení,doprava zdarma bez podmínek.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

Eshop chtěl poslat další peníze, protože dodavatel zvýšil cenu, což jsem odmítnul. Bylo již zaplaceno, došlo ke stornu a vrácení peněz.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, pane Valko, mrzí nás, že máte tuto zkušenost. Na vybraný produkt se nám sešlo více objednávek. Jelikož jsme měli poslední kus tohoto produktu za zvýhodněnou cenu, již jsme další (tj. vaši) objednávku za danou cenu vykrýt nemohli – u dodavatele, od kterého bychom další kus doobjednali, byla cena již vyšší. Naše webové stránky nám v současné době neumožňují zobrazovat počet kusů na stránce a vyskladnění se propíše až např. po hodině, takže k takové situaci bohužel jednou za čas dojde. Je to technický nedostatek, který řešíme. Každopádně Vám náleží omluva za tuto komplikaci. Kolegyňka s Vámi ohledně toho otevřeně komunikovala a peníze byly vráceny bez prodlení. Děkujeme Vám za Vaši schovívavost a pochopení. S přáním všeho dobrého Elektro Dvořák.

nedorazilo zboží

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, pane Machu, vzhledem k tomu, že zboží, které jste objednal bylo možné koupit pouze v kamenné prodejně, na což na stránkách u produktu upozorňujeme a o čemž jste byl i námi prostřednictvím e-mailu informován. Je Vaše recenze bezpředmětná. S pozdravem Elektro Dvořák.

• V pondeli jsem sedl dotazal, v pondeli prisla odpoved, v pondeli jsem objednal/zaplatil, ve stredu jsem zbozi mel

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Rychlá reakce, slušné jednání,rychlé vrácení peněz....

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

• Tak nakupovala jsem zde poprvé, ale vše bylo v pořádku.
    • -

Objednávala jsem mrazák. Maminka je spokojena, dodání, zabaleno vše o.k..

• kvalita rychlost

• Prověřený obchod, zákazníky

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

• Rychle jednání vše proběhlo v pořádku

Naprostá spokojenost

Zboží nedorazilo.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, moc se omlouváme za zpoždění v odeslání Vaší objednávky a opomenutou komunikaci ohledně toho. Co nejdříve se s Vámi spojíme, abychom situaci napravili. S přáním hezkého Elektro Dvořák.

• Rychlé dodání zboží...

• Rychlá odezva obchodu.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

S obchodem jsem spokojen i když se vbloudila malá chybička při předávání
    přepravní společnosti za kterou se vedoucí prodejny omluvil.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme moc rádi, že jste byli i přes drobnou chybu s nákupem u nás spokojení. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.

• Rychlé zaslání, velký výběr zboží

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

• ochota, rychlost, upozornění na záruku

Rychlá doba dodání

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • široký sortiment
    • obchod prodává i náhradní díly, nemuseli jsme vyhazovat celou lampu, stačilo dokoupit rozbité stínidlo

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu. Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě. Hezký den Vám přeje Elektro Dvořák.