ELEKTRODVORAK

Ověřeno zákazníky

195 recenzí z celkového počtu 609 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod ELEKTRODVORAK získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ELEKTRODVORAK

Coufalová

Přidáno: 13. října 2017

• Zmatená komunikace

Objednávka lednice. Po dotazu jestli vezmou starou lednici zpět je pak napsáno cituji: "starou lednici vám nesvezeme, posíláme tam přepravní službu, která tuto službu nezajišťuje. Museli by jsme tam jet svým vozem a to by bylo podstatně dražší. Určitě u vás existuje sběrný dvůr, který tuto lednici sveze." jaké překvapení, když to nabízí v obchodních podmínkách. Každopádně když mi lednici dovezli, tak mi pan říkal, že má napsáno zpětný odběr staré lednice s čímž jsem tedy nepočítala z předchozího emailu. Takže nakonec odvezena nebyla.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, mrzí nás vaše nespokojenost. Máte pravdu, v podmínkách to máme, ale přes eshop je to složitější. Kdokoliv nám doveze starý spotřebič, tak ho vezmeme zpět, aniž by u nás zakoupil nový. A přepravce FOFR nám neumožňuje možnost odvozu starého spotřebiče, tak tuhle novou informaci od vás ještě prověřím, protože to by byl další benefit pro nás. Děkujeme za nákup a snad příště se tyto komplikace nestanou.

Jana Svitáková

Přidáno: 29. září 2017

• Nakupuji tam vše co potřebuji snad už od vzniku prodejny v našem městě,vždy jsem byla spokojena s nákupem a prodávajícími a vždy mi vyšli ve všem vstříc,poradili,pomohli.......

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, děkujeme za nákup a firma Dvořák má nízkou fluktuaci zaměstnanců, proto na našich prodejnách můžete najít vedoucí či prodavače 25 let (Světlá nad Sázavou), 24 let (Chotěboř) 22 let (Čáslav) a samozřejmě i nižší - 15, 13, 10, 5. Přijďte se přesvědčit! Za kvalitu prodeje ručíme dlouholetými zkušenostmi, které dnes na většině elekter chybí.

Aleš

Přidáno: 24. září 2017

Super obchod,velmi dobrá komunikace přímo z majitelem firmy. Doporučuji,budete překvapení jak se starají o zákazníky.Děkuji

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, nadarmo se neříká, jaký šéf, taková firma :-) . Stále se držíme hesla:"náš zákazník, náš pán". Děkujeme za nákup

Zdeněk

Přidáno: 23. září 2017

Dobrý den, jsem nadmíru spokojen.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, to nás moc těší a nadále se budeme snažit udržet všem spokojenost s našimi službami. Hezký den

Přidáno: 21. září 2017

• erudovaný personál schopný poradit a nastavit zakoupený fotoaparát

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Děkujeme za recenzi a na značku CANON máme nejlepšího prodavače v zemi :-), legenda mezi "canoňáky". Děkujeme za nákup

Přidáno: 20. srpna 2017

• spolehlivý,

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, co jsem koukal, tak nespokojenost je s dopravou - alfa omega a s přehledem webu, už pracujeme na nové tváří webu, děkujeme za vaše poznatky a děkujeme za objednávku.

Přidáno: 17. srpna 2017

Vyborný

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Dobrý den, výborný píšete, ale dáte nám jen 20%, tomu nerozumím. Můžeme vám nějak pomoci s nespokojeností? Děkuji

Přidáno: 16. srpna 2017

• Maximální spokojenost.

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Děkujeme mnohokrát, ať slouží.

syty

Přidáno: 14. srpna 2017

Skvělá komunikace,doručení ve lhutě a v pořádku

To nás těší. Přejeme hodně spokojenosti i s výrobkem. Děkujeme

Martin

Přidáno: 10. srpna 2017

• perfektní komunikace, doručení ok a v dohodnutý termín

Reakce obchodu ELEKTRODVORAK

Co více si můžeme přát :-). Děkujeme za recenzi a důvěru.