• Spolehlivost
    • Široká nabídka
    • Dobrá cena
    • Solidní jednání
    • Slabiny jsem nezjistila - jsem spokojený zákazník.

Ostatním nakupujícím doporučuji. Zboží, které již není v obchodní síti dostupné, jsem obdržela rychle,v pořádku a za dobrou cenu.Nabídka zboží je přehledná, široký výběr sortimentu, ceny dobré, rychlá komunikace, spolehlivá doprava.

• Příznivé ceny
    • Zasílání Českou poštou
    • Žádné
    • Vůbec mi nenapsali že si to mám vyzvednout a v prodejně řekli že díl co jsem chtěl nemaj a že značku telefonu vůbec neznají.

Nic tam nekupujte !!!!

• nezájem o zákazníka

nedoporučuji raději nakupte jinde!!!!!!!

• Levné zboží a levná cena dopravy a našla jsem tu, co jsem jinde sháněla dlouho. Takže super spokojenost.
    • Moc nekomunikují a nereagují moc na e-maily, ale jinak vše v pořádku. Jen doprava trvala dlouho, ale to bylo ze strany pošty a ne e-shopu. Jinak když jsem právě psala e-maily do e-shopu, aby mi poslali číslo zásilky, tak ani na jeden mail nereagovali, ale jinak zboží dorazilo v pořádku.

Spokojena, jen nejsou moc komunikativní. Jinak vše v pohodě.

• Po dvou týdnech zboží ještě nedorazilo

Na hovno

• Široký výběr i starších modelů
    • Snadné objednání
    • Rychlé potvrzení objednávky a odeslání
    • Relativně rozumná cena za poštovné

Jsem naprosto spokojen.
    Pozn. přehlednost stránek nehodnotím, dostal jsem se na konkrétní zboží přes zbozi.cz a objednal

• hledaš a najdeš co potřebuješ:jinde nenajdeš
    • nema slevy

sem spokojeni a nadale budu budoucnu nakuvova.

DOBRÁ CENA, RYCHLÉ VYŘÍZENÍ, ZBOŽÍ DOBŘE ZABALENÉ PROTI POŠKOZENÍ. JSEM VELMI SPOKOJENÁ.

• Jeden z mála obchodů, kde bylo přesně to, co jsem hledala za rozumnou cenu.
    • zatím žádné

S obchodem jsem spokojená, zboží dorazilo v pořádku a je ve výborné kvalitě, doporučuji!

• Krátká dodací doba..dobrá cena
    • Nemohu hodnotit byl to můj první nákup

Mohu vřele doporučit všem

• Rychlost a pohodlnost.
    • Žádné

Vše v pořádku.

vše probehlo perfektne k naší spokojenosti :)

• Spousta nd dílu
    • Nenašel jsem žádný zatím

Velice perfektní jednání a rychlost odeslaného zboží a perfektně zabaleno aby se nerozbylo ani jsem to tahle nečekal.Velice kvalitní a hlavně originál objdenaval jsem dotykovou desku na Nokia N8 jsem velice spokojen a pokud budu do budoucna něco potřebovat určitě se vráti zpět do toho to obchodu

Naprostá spokojenost, zboží jsem si objednala na dobírku a nechala poslat PPL, protože Česká pošta nikdy není 100%. Ještě ten samý den mi přišlo potvrzení o přijetí objednávky, poté mi přišel email, že bylo mé zboží odesláno a druhý den bylo doma, takže komunikace a rychlost dodání byla bezchybná. :)

Za dlouhou dodací dobu jsem si mohla sama, protože jsem platila převodem, přičemž ovšem velký podíl také měla Česká pošta, která to dodala až tři dny po odeslání.

DOPORUČUJI - příjemné a bezpečné nakupování

• Zboží se dá objednat přes internet a nechat poslat poštou domů.
    • Některé zboží je psané, že je skladem a při objednání na skladě není.

Všem bych doporučila, komunikace s pracovníky je velmi dobrá a objednávka byla velmi rychle vyřízena a zboží mi brzo bylo doručeno, bez dlouhé čekací doby.

• rychlost, přehlednost

vše OK