Před Vánoci se mi polámala mikrovlnka, tak jsem pečlivě vybrala novou a hlavně v obchodě, kde zaručují, že ji stihnou doručit včas, abych na svátky nebyla bez mikrovlnky. Tak jsem objednala, zaplatila, už jen čekám na doručení. Místo doručení nové a zaplacené mikrovlnky mi po třech dnech došel mail z obchodu, že vlastně tu mikrovlnku už nemají na skladě. Kdybych byla objednala jinde, měla bych ji na svátky doma. Takže obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Elektro KVART

mikrovlnná trouba byla bohužel doprodána v období těsně před Vánocema, kdy je velký pohyb zboží a nedošlo k včasné aktualizaci skladových zásob. Na druhý den, tedy 19.12 byl zákazník informován o nedostupnosti zboží a byla zasláná nabídka na alternativy mikrovlnných trub skladem.

elektro Kvart

Špatná komunikace s obchdem -informace o stavu objednavky jsem si musela telefonicky zjišťovat sama.
    Klamavá infirnace na webu - zboži označené skladem neměli.
    Zboží mělo být doručeno do 3 dnů, přišlo až za 9 dnů

• Klamné uvádění zboží skladem - není to pravda.
    • Není snaha komunikovat a řešit objednávku, jednoduše ji zrušili a nazdar.

Na stránkách uváděli skladem 2ks, následně jednostranně zrušili objednávku s komentářem, že mají jen jeden rozbalený kus na prodejně, aniž by mně kontaktovali se snahou se domluvit, jak dál.
    Za mně podvodné jednání, neseriózní přístup, už zde nikdy nenakoupím.
    A už vidím ty výmluvy obchodu na můj komentář :-)

Lákají na rychlé dodání, termín posunou o týden bez žádné omluvy. po 5 dnech nemám ani peníze na zpět.... Nespolehlivý obchod , nedoporučuji !!!
    KORDIAK

Reakce obchodu Elektro KVART

omlouváme se za komplikace s dodáním zboží. Bohužel při objednání zboží ve večerních hodinách dochazí k jeho vyřízení další pracovní den a tedy i posunu v dodaní, zvláště u velkých spotřebiču. V tomto případě navíc vycházelo dodání ve statní svátky, kdy přepravní služby nerozvaží. Proto posun dodání zboží. Chladnička odmítnuta, částka zaslána zpět na účet.

elektro Kvart

• Přístroj má závadu a je v servise

• Stroj se neumývá. Zítra dorazí technik od společnosti Bosch.

• Sklad není propojen s E-shopem, zaplacené zboží neměli. Úhradu za 10 dní vrátili na účet.
  • zboží skladem a přitom po zakoupení 30 dní k odeslání

Podivný obchod s podivným jednáním. Nabízeli AKU vrtačku za velmi nízkou cenu. Objednal jsem ji u nich, následně mi přišlo potvrzení objednávky za uvedenou cenu (mohu dokladovat). Když jsem provedl ještě dotaz k výrobku, odpověděl mi jednatel, že se spletli s cenou a vrtačka že je dražší. Tím komunikace skončila, neptali se mě, zda mám o vrtačku za jinou cenu zájem, neptali se mě na nic, žádná omluva - konec. Zřejmě "dobrý oddíl".

Reakce obchodu Elektro KVART

Znova ještě jednou se omlouváme za nedostupnost produktu za tuto cenu (už jednou se Vám náš pracovník omluvil). Při zadávání produktu do systému se se stala chyba, kdy se nedopatřením umazala poslední číslice ceny. Proto u vrtačky byla chybná cena 169,- na misto 1699,-.
    Při odeslání objednávky vždycky! obdržíte jako první automatický email o potvrzení - pouze přijetí! objednávky. Ten systém vygeneruje a odešle sám a objednávka je tím zařazena k dalšímu zpracování (objednával jste v noci ve 23.00 hod., to má drtivá většina eshopů zavřeno, ale vždy vám přijde potvrzující email, není to nic neobvyklého).
    Teprve potom - od začátku pracovní doby, jsou objednávky ručně kontrolovány a vyřizovány v pořadí jak přicházejí.
    V případě vyprodání produktu či jiného problému - jako se např. stalo tady - v "přeťuknutí" v ceně, teprve potom kontaktujeme objednávajícího a po domluvě objednávku upravíme, stornujeme, nebo navrhneme jiné řešení - možnost zaslat podobný adekvátní produkt apod.
    U Vámi objednané položky vyřizující pracovník nepředpokládal, že byste vrtačku chtěl i za cenu mnohonásobně dražší (v porovnání pak správná cena 1699,- vychází o 1005% dražší!!). Proto Vám žádnou další variantu nenavrhl. Slušně se Vám ale omluvil a celou situaci Vám vysvětlil.
    Stačí si přečíst další recenze, kde převážná většina zákazníků vyzdvihuje férové jednání, ochotu personálu, rychlou a bezproblémovou komunikaci ...
    PROTO VAŠI RECENZI POVAŽUJEME ZA ZAVÁDĚJÍCÍ a vyjádření na adresu naší firmy - Zřejmě "dobrý oddíl" jako nactiutrhání. Tým KVART elektro.

Byla jsem velmi nespokojená. Objednávala jsem Sodastream se sadou šťáv jako dárek zdarma. Šťávy vůbec v balíčku nebyly a Sodastream měl jinou barvu. Šťávy mi pak obchod doposlal, ale Sodastream mi barvu nevyměnili, prý jsem tuto žádala, ale v poznámce to bylo jinak.

Zboží přišlo poškozené, poškrabané a promáčklé.
    Vrátil jsem jej a dosud mi nepřišla žádná odezva!