• absolutně neseriozní ,podvodnický obchod ,jednají s Vámi jak s dobytkem 2týdny objednané zboží a pak Vám zavolají že zboží není a ještě Vás urážejí do telefonu že jste si dovolil se ozvat ! příšerné ,NENAKUPOVAT !!!
    • jeden velký neseriozní nefér bordel !!! NENAKUPOVAT !!! máte 2 týdny objednané zboží a když zavoláte jestli něco nespletli řeknou Vám že zboží není a nebude a ještě Vás urážejí do telefonu co si to vůbec dovolujete !!!člověk který vede tuto rádobyfirmu jue bud tupej ,sebevrah nebo absolutní diletant !!! DĚKUJI JIŽ NIKDY VÍCE !!!

KATASTROFÁLNÍ NESERIOZNÍ PODVODNICKÝ SHOP ,NEVÁŽÍCÍ SI ZÁKAZNÍKY !

• rychlé jednání

• Objednávku bez jakékoli zdůvodnění a omluvy zrušili.

Prodavate něco co nemate na skladě čekal jsem víc jak tyden ,,tak jsem si to ojednal jinde a dorazilo to druhy den

• objednáte si zboží zaplatíte a nic nedostanete

neberou telefony jsou to podvodníci

• dobrá komunikace
    • Zboží sice mělo být skladem, ale nebylo, ale odchod mě o tom ihned informoval a zboží objednal u dodavatele

• Rychlé jednání doporucuji

• Zboží bylo rychle doručeno a v pořádku. Výborná cena.

• Objednané zboží druhý den bez vysvětlení nebo omluvy stornováno - automatický mail. Toto zboží stále nabízejí na e-shopu s tím, že je skladem u dodavatele. :D
    • Ztráta mého času. Nehezké, neprofesionální a nekorektní jednání. Tímto nedoporučuji.

Ne, díky.

• spokojenost

Obal byl lehce poškozen. Prostě díra v papírové krabici. Tím se asi vysvětluje ta nízká cena. Vlastní výrobek funguje naprosto perfektně. Jestli je tohle strategie tohoto prodejce (díky poškozeným obalům může nabídnout nižší ceny), tak u něj budu nakupovat stále :-)

Platila jsem hned při objednávce, platbu však nezaznamenali, musela jsem dodání urgovat. Po doručení objednávky jsem tam měla fakturu s tím, že mám ještě doplácet. Opět jsem je musela kontaktovat, řekli, že mám vše v pořádku, ale že jim asi nějak blbne program. Omluva z jejich strany se nekonala.

• Rychlost, spolehlivost

• ryghlost

Velkou výhodou je , že mám uloženku téměř za rohem. Je to paráda.

Zboží dorailo včas.

skvělá cena, rychlost, super

Ochotný prodejce, rychlé vyřízení obchodu.

Po objednávce přišlo potvrzení a následně druhý den zrušení objednávky obchodníkem. Bez žádného vysvětlení nebo nějakého kontaktu.
    Po mé otázce proč zrušili objednávku - přišla strohá odpověď - zboží není skladem ani u dodavatele.
    Objednal jsem u konkurence a druhý den bylo dodáno - takže asi mají nějakého divného dodavatele.
    Velice podivné chování.

• zboží bylo doručeno rychle vše v pořádku