• Vsechno

Jsou to podvodnici

• Objednáno zboží uvedené skladem, třetí den přišel mail, že jej nejsou schopni sehnat (a zboží na stránkách stále přístupné ke koupi). Neprofesionální :-(

NEDOPORUČUJI (a měla jsem si najít hodnocení obchodu dřív, než jsem objednala :-(((

• NIC !!!
    • Vůbec nechápu,jak mohou taková ihdividua vůbec podnikat ? Bohužel naše stupidní zákony jim to bezproblému umožńují !

Jediný velmi účinný lék na tyto lidi jest ,chytit a přerazit rypák !!

• prodávají ROZBALENÉ zboží, které má být uplně nové !!!

Na elektroarena.cz jsem si koupil mobilní telefon. ovšem to byla chyba, protože mi poštou přišel ROZBALENÝ telefon, který prodávali jako NOVÝ. Nálepka "DO NOT ACCEPT IF SEAL IS BROKEN", která zajišťuje to, že je balení kompletní a telefon nepoužitý byla roztržena.

Při stížnostech v e-shopu jsem slyšel výmluvu, kterou jsem přesně čekal: při expedici bylo balení otevřeno, aby se zkontroloval obsah. To ovšem nedává smysl, protože právě tato nálepka zaručuje komplenost!!!

Obchodník pravděpodobně prodává POUŽITÉ zboží, které značí jako nové, což je klamání zákazníka - obrátím se na ČOI.

NEDOPORUČUJI !!!!!!!

• bohužel nic
    • nesprávné ceny
    • klámání spotřebitele
    • nedodržení kupní smlouvy
    • výmluvy

Hledal jsem nejnižší nabídku zboží a našel dobrou cenu u tohoto obchodu. Zboží bylo uvedeno delší dobu jako skladem 3ks, tak jsem potřebné 2ks objednal. V e-shopu zřejmě ale uváděli cenu špatně a tak se zachovali jako správní obchodníci a lživě mi do mailu trvrdí, že cituji: "produkt je/bude :již rezervováno objednávkách pro předchozího zákazníka, u výrobce dlouhodoě nedostupné"

Nejen, že to nedává smysl :), ale navíc u toho zboží stále uvádí 1ks skladem. (3ks mínus ty dva, co jsem objednal) Jen cenu změnili.

Obchodu se tedy vyhněte velkým obloukem. Nevadí mi ani tak, že mi zboží za cenu v době objednávky nedodají ale, že neuznají chybu a vymlouvají se a lžou.

• Dobrá cena
    • Lednice přišla poškozená, byla mimo jiné naprosto nedostatečně zabalená.
    • Nechával jsem vzkaz, aby se mi příslušný pracovník ozval, samozřejmě ale tak neučinil. Nezájem ze strany obchodu cokoliv řešit, neustále jsem musel volat a mailovat já.
    • Ani po více než měsíci mi nevrátili 160 Kč za poštovné, ačkoliv to několikrát slíbili.

V tomto obchodě si v životě již nic nekoupím a ostatním to také nedoporučuji.

• USB
    • Pamet
    • Procesor

Uz riv mito kamosi doporučili

• Zboží, které bylo uvedeno jako dostupné na externím skladu, skladem vůbec nebylo a cena zboží na webových stránkách přes noc najednou vyskočila cca 650 Kč...

Z důvodu nedůvěryhodnosti a zvyšování cen nedoporučuji!

• Obchod si účtuje za osobní odběr zboží 90,- Kč!!!!
    • S tím jsme se ještě nesetkali!!! Zboží jsme druhý den vrátili v neporušeném obalu, jelikož jsme posléze mj. zjistili, že by byl v budoucnu velký problém s doplňky. Při osobním vrácení neporušeného a nevybaleného zboží vám v obchodě nevrátí peníze na místě, ale ve lhůtě do 30 dní na účet !!!! To je samozřejmost, když zboží posíláte poštou, ale při osobním navrácení ????? !!!!

NEDOPORUČUJI !!!!!

• Produkt, který uváděli skladem nemají skladem, takže obchod zcela nedoporučuji. Opravdu se mu radši vyhněte. Přemýšlím o zaslání ČOI

Takové obchody by dnes neměli být, akorát kazí celkovou reputaci internetových obchodů.

• Jsem moc spokojená v neděli jsem objednala a ve středu už tv byla doma všem moc doporučuji.Cena je také super
    • Nic proti nemám

Neměla jsem zde s nákupem žádné problémy,proto doporučuji

• přesto, že zboží mělo být skladem, a dle smluvních podmínek dodáno do 48 hodin, emailem mi přišlo, že je zboží dlouhodobě nedostupné a že mne bude kontaktovat pracovník.
    • Bohužel mne nikdo nekontaktoval. Na můj dotaz, kdy mi zboží dorazí, a jak je možné, že je nyní nedostupné mi lhůta sdělena nebyla. Sdělili mi, že mých 5 Ks skladem není - objednala jsem si ale jen 1 Ks. Zboží prý není z důvodu, že si jej objednal někdo předemnou (zajímavé, že na stránkách bylo stále stav skladem)
    • Znovu jsem se dotázala na lhůtu a to mi již bylo sděleno, že je zboží vyprodáno.
    • - Přesto, že bylo napsáno zboží skladem, zboží není
    • - nikdo mne sám nekontaktoval
    • - chaos v objednávkách
    • -zboží se nedočkám

- Přesto, že bylo napsáno zboží skladem, zboží není
    - nikdo mne sám nekontaktoval
    - chaos v objednávkách
    - zboží se nedočkám

Tady si určitě již nikdy nic neobjednám i kdyby to bylo zadarmo