• Při této objednávce přišel návod se zásilkou a v českém jazyce, to je fajn!

• přehledně a srozumitelně udělané vebové stránky

tento konkrétní obojek bych opravdu doporučila na 100%. Už po jednom dnu pes poslouchá jak hodinky a rázem se z něj stal poslušný pes.
    Velice doporučuji!

• Ochota, dobra komunikace

Celkově jsem s nákupem v tomto internetovém obchodě moc spokojena. Internetové stránky jsou přehledně vytvořené. Přístup stran prodávajícího je velmi vstřícný. Byla jsem mile překvapena, kdy ještě před odesláním zboží mě telefonicky kontaktoval, ujistil se, zda jsem správně vybrala zboží s ohledem na plemeno psa a nabídl mi možnost cokoliv ke zboží dovysvětlit. Obchod mohu tedy dalším zákazníkům jen doporučit.

• Přijatelná cena, dobrý popis zařízení
    • Neznám slabiny

Dobrý obchod a komunikativní.

Super, zadala jsem špatně tel. číslo a přesto mne kontaktovali telefonicky. Prostě to zkoušeli. Maximální spokojenost. Český výrobce, no problém. Doporučuji všem.

• pokud si náhodou špatně objednáte zboží nbo nevíte přesně co si objednat tak vám zavolají a vy upřesníte objednávku zda jste chtěli to co jste si objednali nebo něco jiného pomohou vám upravit objednávku pokud si sami nejste jisti

obchod má velice přehledné stránky, dobré cena jeden den objednáte a druhý den máte zboží

• velká sortiment
    • někde jen EN návod

• možnosť platby a dodanie na Slovensko

• osobní komunikace a reakce na objednávku

• super, rychlá komunikace (ačkoliv byla neděle), ochota

mohu jen doporučit, 100 % spokojenost!!!

Výborná komunikace, rychlé dodání zboží, dobře zpracovaný e-shop s dostatkem informací.

• Kvalitu a ochotu,rychlé dodání,ale hlavně serioznost.
    • Podle mého nemá žádnou

Jsem velice spokojená a doporučuji všem ostatním.

• Ve srovnání s jinými obchody přijemnější ceny, výborná komunikace, cehož si cením nejvíc.
    • o žádných nevím

Jak již jsem uvadla výše, velice si cením výborné komunikace a ochoty poradit.

• Rychlost, ochota
    • nevím

Mohu opravdu doporučit, jsem maximálně spokojená.

• Spolehlivost a solidnost.
    • Nevím o žádných.

Byla jsem spokojená.

• Perfektni komunikace a znalost

• výborná komunikace

Vřele doporučuji.Pouze bych volil jiného přepravce než je Česká pošta.

• Výborná komunikace s obchodem
    • Skvělé ceny s možnoctí poskytnutých slev
    • Rychlé vyskladnění a doprava.

Objednávka byla rychle vyřízena. Vše proběhlo bez problému. Prodávající poskytl svělé a dostačující informace o zboží. Vše vysvětlil a zboží přišlo dle uvedeného data prodávajícího. Maximální spokojenost. Všem tento obchod doporučuji a ráda zde zase nakoupím.

• Nejvýhodnější pořizovací cena, dárek přímo k vybranému zboží, navíc doprava zdarma.

Specializují se pouze na určitý druh zboží, což svědčí o úrovni a profesionalitě obchodu. Kupovala jsem dražší výrobek a v tom případě upřednostňuji, když je na první pohled vidět, že o tom zboží v obchodě skutečně něco vědí.