Přístup naprosto ,skvělý autíčko tady bylo do třetího dne …
    Pan řidič taky ochotný pomohl mi vynést autíčko nahoru po schodech jedině doporučuji mají vše v pořádku a přehledné

• Tak jak uvádíte zboží jsem objednal před šesti dny s tím,že je skladem,ale doposud jsem nedostal ani žádnou informaci o jeho doručení

Reakce obchodu Elektrická autíčka

děkujeme za vaši reakci.

Mrzí nás vaše negativní zkušenost.
    Podívali jsme se na vaši objednávku a vidíme, že jste si objednal produkt, který je na před-objednávku. To znamená, že bude dostupný k odeslání až v den kdy jej doskladníme. Orientační datum doskladnění uvádíme u produktů na naší stránce, tak to je iv případě vašeho produktu. Také vám systém odeslal automaticky email o potvrzení objednávky, ve kterém se nachází zmínka o tom, že máte v objednávce produkt který ještě nemáme skladem a bude jej možné odeslat až když jej naskladníme. Momentálně to vypadá tak, že vámi objednaný produkt by měl být znovu na skladě 17.06.2024. Pokud jste ochotni počkat, tak vám můžeme objednávku ponechat. Pokud byste potřebovali objednávku zrušit, případně si vybrat jiný aktuálně dostupný produkt skladem, tak vám s tím samozřejmě můžeme pomoci a není problém vám objednávku změnit. Naše oddělení zákaznické podpory vás bude brzy kontaktovat, aby vám pomohli vyřešit tuto záležitost.

Děkujeme.

Tým Beneo - elektrickaauticka.cz

Auto je v perfektním stavu. Dítě je velmi spokojené.

Objednávka dorazila za 3 pracovné dni.
    Predošlý dodavateľ nebol schopný dodať 3 týždne autíčko. Skusili sme elektrické autíčka cz a zachránili nám narodeninový termín.

• Perfektní domluva i doručení

• Nakupoval jsem poprvé. Komunikace obchodu, rychlost doručení zboží. Vše bylo v pořádku. Obchod doporučuji

• V úterý objednáno a ve středu doručeno.
    • Naprosto úžasná komunikace s obchodem na rozdíl s konkurencí v ČR.

• Dodani do dvou dnů

• Nákup s pohodlí domova.

Vše naprosto v pořádku a bez zdržení

Autíčko přišlo rozbité, bez jakého koliv poškození krabice.

Reakce obchodu Elektrická autíčka

Dobrý deň,

ďakujeme za vašu reakciu.

Mrzí nás vaša negatívna skúsenosť.
    Preverili sme situáciu, avšak žiaľ nenašli sme žiadnu komunikáciu ohľadom vášho problému. Keďže sme o tom nevedeli, nemohli sme situáciu riešiť. Kontaktujte prosím preto naše oddelenie starostlivosti o zákazníkov buď emailom na : [email protected] , alebo telefonicky na čísle +420 228 881 423. Pripravte si číslo vašej objednávky a naši kolegovia sa vám budú venovať a pomôžu vám s riešením tohto problému.

Ďakujeme.

Tím Beneo - elektrickaauticka.cz

• Přijatelná cena
    • Dodržení termínu dodání

Rychlé vše ok

Vše proběhlo hladce a rychle.

• Rýchle dodanie

rychlost

Obchod zrušil realizovanou objednávku. Z důvodu rozhodnutí vedení !!!! Velice zvláštní přístup. Nemluvě o měsíčním vracení uhrazené zálohy. Kdy obchod prakticky nekomunikoval a neustále mi tvrdil, že peníze byly v pořadku poukázány zpět. Až na základě naléhání poslali "potvrzení o provedené platbě" s úplně jiným číslem účtu.......takže celkově vzato příšerná zkušenost.