Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

Vše o.k., rychlé dodání.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Byl to můj nejryclejší a nejkompaktnější nákup na internetu.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• mimořádný zájem prodejce doporučit a zajistit potřebný náhradní díl. DÉKUJI!!!

Doporučuji, jsou super

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

• Profesionální domluva

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Jediný obchod, který dané těsnění dokázal dodat brzy, i když za příplatek (asi za tři dny místo dvou až čtyř týdnů).

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Skvelá komunikácia a ochota pomôcť
    • Rýchle dodanie tovaru

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vše rychle a kladne vyřízeno, zboží dorazilo v pořádku. Moc děkuji.

Jsou rychlí!!

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Ověření vhodnosti vybraného náhradního dílu
    • Příznivá cena

Děkuji. Ať máme víc takových obchodů, jako tento.

Vše ok.

T ok p top služba.

• sortiment, rýchle dodanie

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vše v pořádku a spirála vyměněna

Všetko Ok a rýchlo.

• Vstřícnost, rychlost, komunikace

Po objednání náhradních dílů jsem byl dodatečně požádán, abych doložil výrobní štítek, kvůli ujištění, že objednávám kompatibilní díly. A to oceňuji.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Skvelá komunikácia, profesionálny prístup, rýchle dodanie tovaru. Odporúčam tento obchod.

Rychlý a spolehlivý nákup

• přehled v oboru