• Dodávka bez problému

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

• Velmi rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

super

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Rychlé, kvalitně zabalené dodání zboží

Komunikace výborná , dodání rychlé. Doporučuji

• Perfektní jednání

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Dd, s p. Dvořákem dobrá domluva spokojenost

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Zkontrolovali mi kompatibilitu náhradního dílu podle výrobního čísla
    • Rychlé doruční
    • Nejnižsí cena co jsem našel

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Uvádějí instrukce pro zapojení.
    • Uvádějí informace pro ověření správnosti (kompatibility) modelu.
    • Možnost ověření správnosti výběru modelu přímo u prodejce před odesláním.
    • Rychlé a spolehlivé dodání.
    • V mém případě mnohem levnější než konkurence.
    • Nemám klobouk, který bych smeknul. Protože jestli mají takovýto přehled o celém svém portfoliu produktů, ke kterým nabízejí ověření (jestli kupuji správný model), pak bych smeknout musel.

Sháněl jsem EGO 50.75021.001 a díky zalistování v katalogu eshopu jsem ho i přes Google našel právě zde. EGO 50 750 21.001 se již nevyrábí (což jsem nevěděl), ale byl tu odkaz k náhradě EGO 50 850 ... - jinému regulátoru, s důležitou instrukcí pro zapojení, které není zcela shodné. A funguje to skvěle.

• Odbornosť. Ochota.

Náhradný diel bol skontrolovaný podľa výrobného štítku. Bol dodaný podľa termínu z e-mailu, nakoľko nebol aktuálne na sklade. Veľmi dobrý pocit z komunikácie.

• Rychlé doručení do 24 hodin

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Pečlivý přístup, obchod požadoval technické upřesnění, aby dodané
    zboží bylo skutečně v pořádku. Chválím a děkuji.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• náhradní díl pro myčku LG měli jako jedni z mála opravdu skladem, vyřízení objednávky proběhlo bleskově.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vstřícná komunikace, rychlé jednání i dodání. Malý krámek, ale s velkým výběrem a ochotným personálem.

• Kratka doba dodani.

• Odborníci, kteří dobře poradí

• Široká nabídka.
    • Solidní ceny.
    • Velmi vstřícný přístup.

• rychlost vyřízení objednávky

• Rychlé dodání zboží.
    • Příznivé ceny.

Rychlé dodání zboží, příznivé ceny.

• OCHOTA A RYCHLOST