• Vstřícnost, rychlost, komunikace

Po objednání náhradních dílů jsem byl dodatečně požádán, abych doložil výrobní štítek, kvůli ujištění, že objednávám kompatibilní díly. A to oceňuji.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

Skvelá komunikácia, profesionálny prístup, rýchle dodanie tovaru. Odporúčam tento obchod.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost vyřízení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

Rychlý a spolehlivý nákup

• přehled v oboru

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Rychlé jednání i odeslání zásilky

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Rychlé dodání, konzultzace, zda jsou objednané díly skutečně to co potřebuji :-)

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Rýchla komunikácia a ochota poradiť. Pomoc s výberom komponentu.

Vrelo odporúčam. Ja som bola maximálne spokojná.

• dobré ceny
    • rychlá expedice
    • podrobný popis podle kterého se dá dobře vybrat náhradní díl

Vysoká odbornost.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Skvělé jednání, rychlé doručení.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• veľmi ochotný zamestnanec, skontroloval vhodnosť náhradného dielu

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Přehledně a dobře označené produkty, rychlé odeslání

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Velká spokojenost a perfektní komunikace.Rádi poradí ...

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• velký výběr produktů, rychlé dodání

rychlé doručení

• Mají snad vše na vše
    • Rychlá doprava
    • Poradenstvi

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• Našiel som náhradné diely na sušičku v dobrej cene
    • Nič

• rychlé jednání

Reakce obchodu Elektra U nádraží

• rýchle dodanie na slovensko
    • tovar, ktorý ehopy na slovensku neponúkajú
    • platba na dobierku

obchod určite odporúčam, našla som v ňom náhradný diel, ktorý neponúka ani jeden eshop na slovensku a dokonca ani originálny servis ho nemal v ponuke. pred odoslaním skontrolovali kompatibilitu podľa seriového čísla výrobku. dodanie na slovensko rýchle, platba možná na dobierku.

Rychlost, spolehlivost.