Velmi vstřícná komunikace.

• rychlost.
  • zakoupeno v Elektra U nádraží před 1 měsícem

• dobrá komunikace a vstřícnost

bez problémů

rychlost,výborné jednání

Naprostá spokojenost.

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 2 týdny

Dobrá komunikace, velmi rychlé zaslání

• Náhradní díly jsou levnější

Příjemné jednání,ochota při dotazu na správnost náhradního dílu.Super jednání

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 2 týdny

• vyborna komunikace, poradili se vsim a rychle

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost doručení objednávky je pro nás priorita. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

Rychlé dodání.

• komunikace
    • individuální přístup

Byli ochotni vyhovět mému specifickému požadavku na dopravu zboží do zahraničí. Dobrá informovanost o stavu objednávky.

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 2 týdny

• dobře poradily a bylo to rychly doručeni

• Ochota, odbornost, rychlost

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Ochota, odbornost a rychlost doručení objednávky, to jsou pro nás priority. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

Vše OK

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 3 týdny

• Pošta doručila hned druhý den

Mohu jen doporučit ,kontrola objednaného dílů dle typu přístroje je originální a moc dobře funguje

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 1 měsícem

Děkuji moc za Vaši službu. Objednání, domluva, převzetí, vše v pořádku.
    Zachránili jste mi nepřijemnou situaci, ohledně funkčnosti kávovaru. Muže fungovat.
    Ještě jednou děkuji a vím, kam se budu příště obracet.

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 3 týdny

• šíře sortimentu

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 2 měsíci

Vstřícné a ochotné jednání pracovníků prodejny. Paní ochotně poradila s konkrétními díly na opravu kuchyňského robotu. Obchod obratem díly zaslal. Naprostá spokojenost po všech stránkách.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost doručení objednávky, vstřícnost a ochota, to jsou pro nás priority. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží

• zakoupeno v Elektra U nádraží před 1 měsícem

Velmi ochotný a poradil mi. Rychlé doručení.

Reakce obchodu Elektra U nádraží

Vážený zákazníku, děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen. Rychlost doručení objednávky a ochota, to jsou pro nás priority. Těšíme se na další nákup. Elektra U Nádraží