• Všem vřele doporučuji tento obchod a zároveň děkuji za naprosto bleskové vyřízení a doručení objednaného zboží ani ne za 24h

Vysoká profesionalita a zároveň rychlost !!

• ceny
    • rychlost dodání

naprostá spokojenost, doporučuji nákup

dobrá kvalita za dobrou cenu

• cena!!!!

jsem spokojena s nákupem

obchod v pohodě, celkem rychlé a bezproblémové jednání, doručeno dle domluvy

rychlost vyřízení objednávky

• Byla to moje nejhorší zkušenost při nakupování vůbec, obchod eleganzzo je nespolehlivý a nedúvěryhodný, v žádném případě nedoporučuji.

Zboží nedokázali doručit ani po několika urgencích a desítkách telefonátů. Neschopnost situaci patřičně vyřešit završilo arogantní jednání s totálním nezájmem o zákazníka.

Reakce obchodu Eleganzzo

Vaší recenzi nelze doložit objednávkou. Jedná se o nepravdivou a neověřenou recenzi. S přátelským pozdravem tým Eleganzzo

• výhodná nabídka

doporučení od známého

• Rychlé vyřízení objednávky

rychla reakce pri dotazu, se zbozim zatim zadny problem, vse oki

• sms avizo o expedici

• rychlé vyřízeno

super spolupráce při dodání, dobré ceny a rychlost dodání, dobrý dojem z nákupu

• Ceny,vyber

Přehledné stránky a rychlý nákup, velký sortiment zboží a opravdu skvělé ceny. Vřele doporučuji

• Dle internetových stránek mělo být zboží skladem a dodáno do 3 dnů, ale to se nestalo. Prodávající mě vůbec nekontaktoval, obdržela jsem jen automatické vyrozumění o převzetí objednávky.

• zboží ihned k dodání
    • bezvadná komunikace

Vynikající komunikace DOPORUČUJI na 100%

• přehledná nabídka
    • super ceny

rychlé jednání, obrouská ochota a rychlá reakce a dotaz, prostě není a co se stěžovat

• Příznivé ceny

doporučuji všem, přehledná nabídka, rychlé vyřízení, spojení i po pracovní době, rád využiji služeb obchodu opakovaně

Dopravní služba je již vybrána prodejcem. Balík došel jindy, než bylo původně od dopravce avízováno s vysvětlením, že řidič nedostal potřebné doklady. Balíky byly zabaleny ve fólii, která ale byla velmi špinavá a protože objednané zboží jsou matrace, tak jsme museli hodně opatrně rozbalovat, abychom matraci neumazali od špinavé fólie.

• spolehlivý a levný

objednávka a samotné dodání bez problémů. vše proběhlo tak jak jsem protřeboval. na základě vlastní zkušenosti mohu doporučit

• super komunikace
    • dobre ceny

Bezproblemovy a rychly nakup, ocenuji ochotu pani na telefonu. Omylem jsem zadala spatny rozmer, Do obchodu jsem zavolala a pani mi zmenila rozmer a upravila termin dodani dle mych pozadavku