• dle internetových stránek zboží skladem ale dodací lhůta neurčito

Obchod jen potvrdil přijetí objednávky. Ještě ten den jsem zaplatil, ale ani po dvou týdnech zboží nedorazilo a obchod nedal žádnou zprávu, kdy dorazí.

vše ok

kvalitní a designové výrobky, již jsem dříve něco nakupoval

vše rychlé a v pořádku!

• Vše v pořádku.
    • Dobré by bylo potvrzovat přijetí platby a odeslání zboží mailem nebo SMS.

Obchod OK. Pouze doprava GEIS, neavizuje přijetí zásilky, neinformuje předem o době dodání, telefonát pouhou půl hodinu před příjezdem. Tento způsob vhodný pouze do místa kde je někdo k dispozici neustále.

Naprosto nekomukativní na houby.

• doručeno rychle, za přijatelnou cenu a doprava byla zdarma. Možný osobní odběr v Praze

některé díly na postřikovači vypadají jako dětská hračka,snad bude fungovat

• Skvělá cena a odvoz až do domu

• Dobrá cena a dostupnost ihned.

+++

standart

No paráda. Jeden den jsem zboží objednal a druhý den bylo doma. Takovou rychlost jsem opravdu nečekal. Děkuji a jen tak dále.

• Parkování

Celkem dobrý, velmi levný obchod s širokým sortimentem.

zboží sice dorazilo hned třetí den,ale bylo poškozené,vracela jsem ihned zpět po telefonické dohodě a do dnešního dne (14.3)jsem neobdržela peníze zpět

Zatím nevím, první nálup.

• vracením zboží by mi stoupli náklady a po telefonické reklamaci a prístupu jsem byl znechucen.zboží za 103 euro jsem dal kolegovi se slevou,kterou jsem zaplatil já.dekuji více nechci.

Reakce obchodu Electrohouse

Dobrý den, velice nás mrzní nastalá situace, nicméně si dovolím na Váš příspěvek reagovat a podat vysvětlení: během Vaší telefonické reklamace Vám kolega sdělil možné varianty postupu, které jste bohužel odmítl akceptovat. Tyto varianty jsou klasické při postupu reklamace zboží. Tzn. vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě nebo reklamace zboží zasláním do našeho servisního střediska. Bez provedení těchto úkonů bohužel není možné Váš požadavek dále řešit (toto by požadoval kterýkoliv e-shop). Kolega od Vás také žádal fotografii případného poškození, ani s tímto jste nebyl svolný. Každopádně zmíněné možnosti pro vyřízení Vaší stížnosti jsou stále platné, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem tým electrohouse.cz