Včasná dodávka, výborné jednání.

zboží uvedeno jako skladové opravdu na skladě bylo, což u mnoha eshopu není pravidlem a bylo doručeno druhý pracovní den od objednání, což jsem opravdu nečekal, v úterý ve 14,00 objednám a ve středu to přijde, to se mi stalo poprvé

Naprosto bezproblémové doručení.

• Zboží skladem, rychlé a bezproblémové dodání.

• dobrý cena na RTR protdukty
    • chtělo by to lepší filtry v kategoriích lepe by se vybírali produkty
    • méně přehledné

• Dobré.
    • Vynikající.

Žádná není.

• Rychlé dodání, velice dobrá komunikace,mohu jen doporučit

Bohužel, nůžky nemají ostré špičky, jak mi bylo (na muj dotaz) odpovězeno. Pro mě jsou to vyhozené peníze. MB

Byl to můj první nákup v obchodě ELcar a za mě spokojenost mohu jen doporučit

Reakce obchodu ELcar

Vážíme si Vaší spokojenosti a budeme rádi, pokud se i příště rozhodnete pro nákup u nás.

tým Elcar

bez problémů s veselou náladou v prodejně :)

• Cena, rychlost dodávky

Reakce obchodu ELcar

Moc si ceníme Vaší zpětné vazby. Děkujeme!

Rychlé dodání

tým Elcar

Objednal sem si pár vyhřívacích deček ale dorazi jen jeden kus...po zavolání do obchodu ihned vše napravili a druhý den dorazila i druhá dečka do páru. Děkuji za rychlé vyřízení. Celkově sem spokojený.

tým Elcar

Sada pasuje přesně jak má. Pomocí nalepovacích vrtacích šablon to jde vcelku lehce navrtat a sestavit. Auto teď vypadá úžasně.

Dobrý den Michale,

• Dorucenie tovaru vcas
    • V pripade nahodnej chyby expedicie, proaktivne riesenie zo strany obchodu
    • Objednal som 2ks akumulatora, poslali my omylom len jeden kus. Ale obchod chybu rychlo napravil.

Reakce obchodu ELcar

Moc si ceníme Vaší zpětné vazby. Děkujeme!

Zatím dost dobré.

Dobrý den Zuzan

• Rychlost odeslání

tým Elcar

• super přístup a ochota vše vysvětlit, vždy rád obědnám u vás

Reakce obchodu ELcar

děkujeme Vám za udělený komentář :-)

tým Elcar

rychlost, spolehlivost a výborná komunikace

tým Elcar

Velmi neochotná komunikace. Uváděli zboží skladem, nakonec nebylo, takže jsem jej vzal jinde, kde skladem opravdu bylo a toto vracel. Platba mi byla vrácena až po urgenci.

Reakce obchodu ELcar

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. I negativní hodnocení je pro nás velice důležité a posouvá nás dále.
    Zboží bylo skladem a odeslali jsme jej s odkladem přesně dle Vašich pokynů v objednávce. Pokud jste si následně nákup rozmyslel, stačilo stornovat nebo nepřevzít zásilku. Vašemu postupu nerozumíme, ale nevadí..:)
    Budeme rádi, pokud Vás při příštím nákupu budeme moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.