rychlé vyřízení

Pekný deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Krásné, kvalitní zboží.

Pekný deň p. Jitka,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a prejavenú dôveru, veľmi si to vážime.

rychle vyřízeno

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

kolektív ELBEZA.cz

Vše proběhlo korektně,velmi rychlé doručení.

Dobrý deň p. Renáta,

máme radosť, že Váš nákup prebehol bez akýchkoľvek komplikácií. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Ďakujeme Vám a prajeme príjemný deň,
    kolektív ELBEZA.cz

• Rychlé objednání a dodání.

Objednala jsem si Swarovski náramek a je úchvatnej,krásnej prostě je to pecka,Mám ohromnou radost a všem doporučuji.Určitě jsem nezůstala jen u náramku.Pěkný den

Pekný deň p. Barbora,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pozitívnu spätnú väzbu. Máme veľkú radosť, že ste s objednaným náramkom spokojná a splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.

Doporučuji vše OK velká spokojenost

Pekný deň p. Elli,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a zároveň sa tešíme na Váš ďalší nákup.

Rychlost! Krásné náušnice.

Dobrý deň,

veľmi ste nás potešili Vašim pozitívnym hodnotením a odporúčaním. Ďakujeme Vám a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

• Spolehlivost

Pekný deň p. Hana,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope. Zároveň sa tešíme, že Váš nákup prebehol bez komplikácií.

Rychlé dodání.

Pekný deň p. Dana,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti. Budeme sa tešiť.

kolektív ELBEZA.cz

Naprosto bezproblémový nákup. Doporučuji. Velmi rychlé. Zboží nádherně zabaleno. Děkuji

Pekný deň p. Kristy,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Zároveň Vám ďakujeme za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope. Sme veľmi radi, že ste spokojná tak s dodaným tovarom, ako i balením a rýchlosťou doručenia.

Veríme, že na základe Vašej skúsenosti si náš e-shop vyberiete aj v budúcnosti. Už teraz sa tešíme na Váš nákup :)

S vďakou,

• Velmi rychlé dodání.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a nákup v našom e-shope. Vzhľadom na to, že nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, skladové modely sa snažíme odoslať najneskôr do 24 hodín.

• rychlost, bezpečné doručení

Pekný deň p. Kristina,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a odporúčanie. Vážime si ho a veríme, že u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Rychlost dodání

Pekný deň p. Ludmila,

sme veľmi radi, že ste sa rozhodli pre nákup v našom e-shope a všetko prebehlo bez komplikácií. Zároveň Vám ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu.

• dobra

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup v našom e-shope.

• velký výběr zboží
    • dobře baleno
    • včas doručeno :)
    • málo fotografií konkrétního produktu

Kvalitně zpracováno, spolehlivě doručeno. První horní šuplík obsahuje přihrádky (nafoceno), ostatní šuplíky (nebyly již otevřené nafoceny) ne :(. I když jde o nákup po netu, měl bych mít představu, co kupuji. Jinak spokojenost :).

Pekný deň p. Jirka,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Veľmi nás teší, že ste s objednaným tovarom, ako i rýchlosťou doručenia a samotným balením spokojný. Zároveň sa Vám ospravedlňujeme za nedostatok fotografií pri niektorých produktoch, na ktorých určite ešte zapracujeme.

kolektív ELBEZA.cz

• Vše bylo v pořádku, hezká krabička k tomu byla.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a nákup v našom e-shope. Sme veľmi radi, že dodaný tovar splnil Vaše očakávania a veríme, že Vaša spokojnosť bude motiváciou k ďalšiemu nákupu u nás.

Úžasná rychlost dodani!

Pekný deň p. Nina,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti u nás nakúpite aj v budúcnosti.

vše ok.

Pekný deň p. Jitka,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Na Váš ďalší nákup sa teší,

Dobrý deň,

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Jedným z našich cieľov je dodať objednaný tovar promptne, v čo najkratšom čase. O to viac sa tešíme z Vašej pozitívnej recenzie.

S vďakou a úctivým pozdravom,

Byl to první nákup

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a pozitívne hodnotenie nákupu v našom e-shope. Už teraz sa tešíme na Váš ďalší nákup.