Dobrý výběr zboží,zájem o zákazníky, rychlé doručení.

velký výběr zboží za velmi solidní ceny, rychlé vyřízení objednávky

Vše proběhlo bez problémů, což je v dnešní době podvodů na každém kroku vzácnost.

• Rychlé vyřízení.

• Ochota s vyřízením objednávky.

Bylo to moje první nakupování v tomto obchodě. Zatím spokojenost.

• . Rychlé dodání a v dnešní době kvituji skvělou komunikaci a ochotu .
    • Žádnou jsem nezjistila.

Obchod jednoznačně doporučuji.

• spolehlivost (i přes neznámé jméno obchodu)

• rychlost dodání

• Rychle vyřízená objednávka

• Zboží přišlo včas a super zabalené.

• rychlost.dostupnost+spolahlivost na 100¨%

dobra cena.seriozne jednanie,rychle dodanie tovaru.odporucamna 100%

• cena a výběr

žádné

• Tento obchod jsem si vybrala z nutnosti, protože místní kamenné obchody, bohužel, neměly v nabídce, co jsem potřebovala koupit.
    • Velmi dlouhá dodací doba na to, že zboží mělo být skladem.
    • Přišlo zboží ve zcela jiném provedení, než bylo na obrázku na e-shopu.

Možná že bude lepší, vybrat si zboží osobně na prodejně, ať víte, co kupujete. Fotka snese hodně.

• Cena produktu
    • Cena dopravy
    • Příliš drahé

Malý kousek kabelu za 27 Kč a s dopravou 152 Kč
    Za malou obálku je to nepřiměřená cena
    lumpárna a zlodějina

jediná vada, obrázek neodpovídal skutečně dodanému zboží

• Osobní vyzvednutí.

• Vše ok
    • Jen bych uvítal včasnější info, že mi zboží bylo expedováno a dorazí v sobotu....

• zoufalá komunikace a nepříjemné jednání

po objednání mi nepřišlo potvrzení objednávky ani informace o odeslání (pan Zbyněk Velecký z El Marketu mi tvrdil že mi to muselo spadnout do spamového koše, ale i ten jsem prohledala a nikde nic).

Když jsem si tedy zboží objednala jinde a pro jistotu jsem napsala, že vzhledem k tomu že objednávku ruším, velmi nepříjemně mi oznámil, že zrušení objednávky není možné a že pokud zboží, které už je na cestě, nepřeberu, bude po mě chtít náhradu za vzniklé náklady, přestože podle informací, které jsem si pak dohledala na webu Sdružení na ochranu spotřebitelů, na takový krok nemá právo.

El market už nikdy více.

Reakce obchodu El-market.cz

Vážená paní Ahmedová, zboží jste objednala dne 5.1 2016 v 23:08 které Vám bylo jednoznačně vyexpedováno dne 8.1 2016.

Poté jak jste si objednávku rozmyslela, jste žádala o stornování objednávky. Samozřejmě zboží již bylo u dopravce a byla vám doručována následující pracovní den.

Dokonce Vám musel i 8.1 2016 přijít email od dopravce, že Vám budou doručovat zásilku. Náš systém odesílá emaily o přijetí objednávky, o potvrzení objednávky, o připravení k expedici a o expedování. Tudíž jste obdržela 4 emailové zprávy od nás a 1 od dopravce.

Jestli nedostáváte emailové zprávy, obraťte se na svého poskytovatele emailových služeb - to bohužel nejsme schopni zajistit. Z naší strany proběhlo vše tedy v pořádku a stornování objednávky z Vaší strany bylo nemístné. Je s podivem, že jste objednávku převzala a nevrátila ze zákonné lhůty na což máte právo když jste zboží nechtěla.

Rychlý a pohodlný

• komunikace,