• Vraceni zbozi s vyrobni vadou

Vracela jsem pyzamo Cornette, ktere melo vyrobni vadu. Eshop Ekskluzywna neuznal muj narok na vraceni castky i za postovne pri vratce, tak jsem jej musela uhradit sama. Vzhledem k tomu, ze neslo o bezduvodne vraceni v ramci 14 dnu, ale o vratku poskozeneho zbozi, nejedna se podle mne o seriozni pristup obchodnika. Odvolavat se v takovem pripade na standardni vseobecne podminky (kdy jde postovne na vrub zakaznika) je z pohledu eshopu kratkozrake.

• Objednané zboží nebylo skladem a náhrada nedorazila podle toho co jsem měla objednáno.Takze nespokojenost.

plavky velikostí vůbec neodpovídaly, poslala jsem dotaz ohledně vratky, prý samozřejmě, není problém. Zásilkovna, kterou jsem zboží poslala, ale plavky nedoručila a ještě balíček na 10 dnů někam zazdila. Velmi mě překvapila odpověď z Ekskluzywna, že v době, kdy byl balík na straně zásilkovny, vypršela lhůta k vrácení, tedy mi zboží nevymění, mou novou objednávku ruší. Tak mám obrovské plavky a jsem o pár stovek chudší.

Zboží přišlo rychle. Velikost absolutně neodpovídá uvedeným tabulkám ani běžné velikosti. Zboží je o hodně menší.
    Také mi přijde nepružné vrácení zboží. V zásilce není přiložen doklad na vrácení, ani etiketa s adresou nazpět (toto běžné u jiných obchodů funguje).

• Nesedí mi velikost a nikdo nezareagoval na můj e-mail

• Nelze vrátit zboží, nikdo nekomunikuje

Nepadnoucí zboží nelze vrátit jinak než zabalit balíček a poslat poštou.

Poštovné by bylo stejně drahé, jako zboží.

Zásilka, bohužel, před 8 dny dorazila v Budapešť místo Prahy, a dosud jsem nedostala žádnou správu o možnosti přesměrováni zboží na správnou adresu ani od obchodu, ani od dopravce. Doufám, že je to kvůli svátkům..

• bylo zasláno jiné zboží

Balíček byl zaslán na jinou adresu, do jiného státu. Obchod slíbil zaslat znovu na správnou adresu a od té doby se neozvali. Balíček nikde a peníze v tahu. Palec dolů.

• Zboží dodáno a zaplaceno ovšem velikost a barvy nesouhlasí s deklarovaným zobrazením na vebu. Při snaze vrátit plavky na jejich udávanou adresu pro zaslání, došlo k nepřijetí zásilky a její vrécení.
    Takže jsem utratila za odeslání a pořízení plavek k ničemu. Super firma !!! No nevadí zkusíme oslovit Českou obchodní inspekci ať je trochu probere. Poučení zní.
    Kdo nechce příjít o peníze ať u této polské firmy nenakupuje.

Po objednání jsem nedostal žádnou zpětnou vazbu o tom, že by objednávka vůbec proběhla. Nedostal jsem ani žádnou informaci o odeslání zboží ani o tom, že zboží bylo doručeno na zásilkovnu. Naprosto nulová komunikace.

• Vrácení zboží je složité.
  • Tváří se jaklo český pobchod, ale jsou to poláci.

Produkt neodpovídá fotce

• Podprsenka byla malá, rozměry neseděli.

• RYCHLOST,VELKÝ VÝBĚR
    • VRACELA JSEM ZBOŽÍ , VRÁTILI MI PENÍZE JENOM ZA ZBOŽÍ .POŠTOVNÉ 120 KČ. NEVRATILI .PODLE OBCHODNÍCH PODMÍNEK ,JAK UVEDENO NA WEB.STRANKACH OBCHODU , PRODAVAJICI MUSÍ VRATIT I POŠTOVNÉ .TAK OBCHOD VYDĚLUJI PENÍZE NA LIDECH .NENÍ TO SOLIDNÍ JEDNÁNÍ .

• Zboží bylo dodáno brzy, komunikace ok.
    • Ponožky nekvalitní, již při prvním použití se na palci objevilo prodřené místečko na síťku a při dalším používání se objevují další a další. Takže můj nákup v tomto obchodě byl první a poslední.

Komunikace a doručení v pořádku, ale ponožky nekvalitní.

• Nenakupujte před Vánocemi!!!! Nehodící se zboží vám nevezmou zpátky, ani když hezky poprosíte. Beze studu vám napíšou, že vám doba na vrácení vypršela 23.12. Žádný jiný e-shop mi tohle ještě neudělal. Tihle nepochopili, že dárky se přes e-shop nedají nakupovat na poslední chvíli. :-(((