• naprosto nic
    • objednávku jsem zrušila (částečně i proto, že se opozdilo dodání)
    • obchod e-mailem potvrdil storno zaplacené objednávky, avšak zaplacenou částku 465,- Kč mi nevrátil (je to už půl druhého měsíce)
    • mé opakované e-mailové urgence dlužné částky byly naprosto ignorovány

E-shop, kde jsem dříve nakupovala opakovaně lanolin bez problémů, se nyní stal rizikovým e-shopem (viz, co píši výše), kterému je záhodno se zdaleka vyhnout. Jako provozovatel je uvedena společnost Mysticum s.r.o. se sídlem na adrese Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha. Podle webu mapy.cz na této adrese sídlí 171 firem (!), spol. Mysticum s.r.o. mezi nimi není. Podle obchodních podmínek na webu se reklamované zboží má vracet na jinou, soukromou adresu p. Petra Bársonyho. Nechápu, proč jsem e-shop Ekomarket.cz nenašla mezi rizikovými obchody v seznamu na webu ČOI.

• část zboží doručeno po více než 10ti dnech
    • část zboží nedoručeno vůbec
    • obchodník nereaguje
  • Objednávku jsem zaplatil 7. března, kalendář ukazoval 26. března, objednávku jsem nikdy nedostal...

• Zmatená komunikace
  • Před pěti dny jsem si objednal zboží , zaplatil hned bankovním převodem. Zboží ještě nemám. Asi jsem narazil na podvodniky.

Přišel mi e-mail, ať ohodnotím zásilku, kterou jsem po více jak týdnu ještě neodržela. Volám na uvedené telefonní číslo, ale bohužel, dotyčný je nedostupný a mám zavolat později. Kdy později?????

• Na své zboží jsem čekal více než měsíc a nakonec přišla jen půlka objednaného zboží. Na emaily nereagují a telefon mají vypnutý. Tady nechcete nakupovat...

OK

• super, rychlé jednání

spokojenost

• Příznivé ceny
    • Velký výběr
    • Sleva na první nákup bez omezení
    • Nelze se dovolat (na email ovšem odpovídají okamžitě)
    • Platba pouze převodem

Tři dny od objednání se nic nedělo. Chtěla jsem se informovat, ale telefon nebyl funkční. Napsala jsem email, na který jsem okamžitě dostala odpověď, že zboží bude odesláno následující den a také se tak stalo. Takže trošku nervy, ale nakonec vše dobře dopadlo :) Oceňuji také slevu na první objednávku, která není ničím limitována.

Uvedený lanolinový prostředek používáme již poměrně dlouho a jsme s ním velmi spokojeni, můžeme jej všem jen doporučit!
    Poněkud nás však překvapuje, že dodání v tomto případě je ( po 6 ti dnech po objednávce)dost zdlouhavé. Veškeré dřívější objednávky byly dodány nesrovnatelně dříve.

Na ekomarketu nakupuji již dvanáct let, dokud jej vlastnil pan Vyklický, bez problémů. Teď tomu již tak není.
    9. 2. objednávka, 15. 2. mail o odeslání objednávky, ale notifikace od kurýra nepřišla a zboží také ne. 20. 2. jsem urgovala. 21.2. odpověď, že se an to podívají. Nic. 26. 2. jsem znova urgovala. Zkoušela jsem volat - telefon "vypnutý, nebo mimo signál". Ale newsletter 1. 3. mi přišel, proto jsem na něj odpověděla ... ale světe div se, mail se mi vrátil jako nedoručitelný, a to i když je to jediný mail, který je uveden v kontaktech. Takže 2162 kč v trapu a zboží také nemám.

Nelze se dovolat, nereaguje ani na sms.

• Dodnes mi zboží nebylo doručeno, bohužel zde musíte zaplatit předem, jiná možnost není. Psala jsem i email, na který mi nebylo vůbec odpovězeno.

Mobilní číslo a kontakt nereagují. Objednávka zaplacena, přišly i informační emaily o doručení. Objednávka 9.2, placeno 13.2. a doteď žádná reakce a zboží nemáme. Můžete nás prosím kontaktovat? Děkuji

Nákup online, platba, doručení bylo uskutečněno naprosto bez problémů. Dodané zboží dle očekávání. Doporučuji

Přišlo mi potvrzení objednávky a přijetí platby, pak bylo ale pár dní ticho. Po několika dnech se ale z obchodu ozvali a objednávku v pořádku doručili.

• BEZ PROBLÉMŮ, OBJEDNÁNO, ZAPLACENO, DORUČENO!!!!!

Na Ekomarket.cz nakupuji již několik let , vše bez problémů.

• rychlost, solidnost, sortiment