• Velmi rychlé dodání, skvělé ceny, čím dál větší výběr.

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Ano ano, snažíme se každý týden přidat novinku. Zásobovací auta nám praskají ve švech, ale i přesto se nějaké to místečko pro novinku najde. Oceníme i zprávu, co byste si přáli přidat. Zatím milujeme všechno, co je k jídlu. Nejvyšší kvalita pochoutek nás nutí vždy zabřednout do oddělení s jídlem :)

• Naprosto excelentní rychlost vyrizeni objednavky
    • Komunikace (velice dobra informovanost o stavu objednavky)
    • Ceny
    • Sortiment

Nakupuji zde pravidelne věci do domácnosti (Non-toxic domácnost) a pokaždé top zkušenost. Líbí se mi sortiment (možná bych ocenila, pokud by dali do nabídky čistě NT věci, ověřené, určitě by získali nové zákazníky, a kompromisní domácí prostředky by byly sólo).
    Jinak proste super od začátku do konce.

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Mockrát děkujeme za excelentní vyčerpávající přiblížení, jaké to u nás je. Těší nás, že jste spokojená. Některé čistě NT věci jsme přidali, a stále pokračujeme. Rádi Vás u nás zase uvidíme.

• Super ceny, velký výběr bleskové dodání, důkladně zabaleno.

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou. Děkujeme.

• nontoxic sortiment
    • Ceny
    • Rychlost vyřízení objednavky

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Děkujeme, že se dělíte o skvělý zákaznický zážitek. Snažíme se, aby každý zákazník byl spokojený. Moc nás Vaše spokojenost těší ☀️

• Dobrý výběr non-tox drogerie
    • Příjemné ceny

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že si zase co nejdřív dovolíte mít radost z nákupu.

• Velký výběr
    • Příznivá cena

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Těší nás, že jste u nás našli to, co potřebujete. Děkujeme za vaši podporu.

• Rychle dodani
    • Široký výběr zboží
    • super ceny

Reakce obchodu Ekologicka-domacnost.cz

Vaše uznání rychlého dodání, širokého výběru zboží a skvělých cen nás těší! Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout to, co hledáte. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vaši další návštěvu.