Dobrá komunikace
    Rychlé dodání

• rychlost a spolehlivost

• cenové akce, výprodej
    • Bude zrušen, proto výprodej všeho, úzký sortiment

Příjemný nákup eko zboží

• Kvalitní zboží .Bio potraviny.,Potraviny a věci i pro alergiky .Vše OK. Dobrá cena.

Tento obchod doporučuji i ostatním.Vyzkoušejte a přesvěčte se sami,že je to dobrý obchod.

• produkty šetrné k životnímu prostředí
    • dobré ceny

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• vse vporadku, a to nebyva dnes moc casto, tedy spolehlivost eshopu je pro mne hlavni vyhoda.
    • nevim o zadnych

Spokojenost.

• nabízí přírodní produkty, dobrá cena, kvalita, dobrý zboží

pokud chcete trochu pomoci přírodě a i zdraví miminku, je tento obchod ideální. Zatím jsem spokojená a myslím, že nezůstanu pouze u jednoho nákupu.

• Organicke zbozi
    • Maly vyber

Super, aspon nekdo ma vegan a recyklovatelne zbozi.

• Přehlednost, skvělé ceny, milá komunikace.
    • Žádné.

S radostí si nakupte.

• Praktické eko věci každodenní potřeby.

Zboží mi bylo s úsměvem od mladého muže předvedeno na Raw Festu v Běchovicích. Konkrétně zubní kartáčky již byly vyprodané,ale po objednání jsem je měla do 4 dnů připravené ve výdejně kde mi je děvčata opět s milým úsměvem předala.Nikdy to není jen o zboží, co si přinesete domů, ale hlavně o pocitech.A tak oba palce nahoru, jeden za zboží a služby, druhý za :-) :-) :-)...

• výhodné ceny, doprava zdarma nad 2000 Kč
    • některé položky nejsou skladem

Výhodné nižší ceny ale delší čekací doba - když nejsou plenky skladem.
    Informace o vyexpedování obj. neznamená doručení násl.den

• kvalitní eko zboží, dobrá cena
    • -

skvělý obchod, vždy dokonalá komunikační zpětná vazba, úžasné zboží...

• prodává ekologické zboží za dobré ceny,objednávky vyřizuje rychle,dá se vyzvednout přes Zásilkovnu

kdo šetří přírodu, nakupuje ekologické výrobky,nejlépe u specializovaných spolehlivých partnerů,toto je jeden z nich

• toto zboží jsem zde našla nejlevněji

vše v pohodě, objednám si zase

• nejlepší ceny zboží, které jsem hledala
    • nevšimla jsem si....snad jen, když mi přišel mail že je zboží odesláno, vyexpedováno nebo tak něco, tak jsem myslela že balík byl odeslán a následný nebo další den dorazí, ale až t\ak za dva tři dny mi dorazil email, že zboží je na cestě ke mě a přišlo až po víkendu, zkrátka potřebovala jsem ho dřív a doufala jsem že dříve dorazí...

jinak opravdu výborný obchod, nabídka super, kvalita, a posílají vzorečky s objednaným zbožím :)

• Nedostatek informací o osobním odběru.

Reakce obchodu Ekoděcko.cz

Webové stránky EkoDěcko.cz má od roku 2017 nový provozovatel. Tato recenze se vztahuje k předchozímu e-shopu a není tedy aktuální. Děkujeme za pochopení

• obchod nabizi kvalitni zbozi
    • zbozi opravdu splnuje to, co slibuje
    • je ekologicke, setrne k prirode
    • ceny jsou nizsi nez jinde

chci nakupovat vyrobky ekologicke, ceny jsou nizsi