• Objednány dětské legíny dle velikostní tabulky s mírami,které absolutně nesedí ( o 10cm), proto vracím a ještě na vlastní náklady!

Zakoupila jsem zde šlehané bambucké máslo 14.1.2022, které ma expiraci v únoru 2022. Prý je to minimální trvanlivost. To asi ano, ale u léků by se to paní vedoucí asi nelíbilo ...

• Bohužel protečou

Reakce obchodu Eko Brouček

Je nám líto, že s kalhotkami nejste spokojená. Jak je psáno v popisu, tak tréninkové kalhotky XKKO udrží pouze menší nehodu a nenahrazují plenu. Dítě si v nich má připadat už jako v klasických kalhotkách/slipech, ale při úplném počúrání protečou, jelikož nepromokavou vrstvu nemají po celém povrchu jako třeba jiné tréninkové kalhotky jiných značek.

Prislo mi uplne neco jineho, nez bylo na fakture.

Reakce obchodu Eko Brouček

Je mi líto, že s doručeným zbožím nejste spokojena, ale až na jedno tričko, který bylo chybně zabaleno v obalu již od výrobce, tak jsme Vám doručili zboží správně dle faktury.

zboží ještě nedorazilo

Zboží mi nevyhovovalo, tak jsem jej ve 14-ti denní lhůtě nepoužité a nepoškozené vrátila. Nebyla mi ale vrácena celá částka, kterou jsem uhradila. 2x jsem se mailem dotazovala proč, ale nikdo se mi ani neobtěžoval odpovědět.

Objednala jsem UV overalek pro syna, ale spatne jsem se podivala na velikost, hned den po zaslani platby jsem se s obchodem snažila spojit e-mailem a telefonicky ohledně storna objednavky, bohužel neúspěšně, pokud mi do konce týdne neodpoví, budu řešit přes ČOI.

Obchod jsem si vybrala z důvodu bydliště, abych mohla zboží vyměnit, pokud by neseděla velikost. Což se bohužel i stalo. Hned po rozbalení balíčku jsem obchod kontaktovala s prosbou výměny, ale ani po více jak týdnu se nikdo neozval. Navíc všechny kusy byly nové s vysačkou, kromě kalhot. Ty již asi byly vráceny, protože cedulka byla odstřižená. Zboží výborné, ale obchod už bych volila jiný.

• Objednala jsem, zaplatila a od té doby (2 týdny) se nikdo neozval a zboží nedorazilo.

Ocenila bych, kdyby se mnou někdo z eshopu komunikoval. Ani po dotazu na moji objednávku nepřišla žádná reakce. Obchod tedy nikomu nedoporučuji.

• Dlouhá dodací lhůta, zboží doposud nedodáno do zásilkovny,
    • Nedostatečná komunikace

Viz výše

Objednala jsem více než před týdnem a zboží ještě nedorazilo. Byla jsem jen informována, že zboží není na skladě.

• Poštovné zdarma až od 3000kč. Platit lze pouze převodem na účet, což pozdrží doručení o nějaký den, než platba dorazí. Další možností je pak dobírka za 30kč.

Objednala jsem si zboží za 2690kč a k tomu jsem musela platit poštovné a dobírku za dalších 180kč. Kdyby to nebyl jediný eshop, který měl dané zboží skladem, určitě objednám jinde.

• Má v e-shopu zboží,které pak nemají skladem.A tím pádem dlouho čekáte

Strašně dlouhá dodací lhůta,po 10 dnech stále zboží nedorazilo.