• Výborná komunikace obchodu, byl to dárek na který jsem spěchala
    • Řešila jsem dodání s panem Hakem, vyšel mi maximálně vstříc
    • Taková ochota se dnes moc nevidí, byla jsem opravdu mile překvapena a maximálně spokojena

• Žádné
    • Komunikaci

Obchod mě zklamal, místo rychlého dodání a snadného výběru dárku, jsem měla akorát prodloužení dodací lhůty kvůli poškození a nadále se obchod už neozýval....

• přehlednost, jednoduchost,
    • podle mě nemá

dopuručuji

• Dobrá cena.
    • Perfektní a rychlá komunikace.
    • zatím jsem na žádné nepřišla :-)

urcite doporucuji

Naprostá spokojenost.
    Jeden den objednáno (zaplaceno převodem) a druhý den zboží dodáno (PPL).

• Nemusím nikam chodit,a navíc výrobky,které jsem chtěla nebyly v drogerii.
    • Např.u krému si nemůžu čmuchnout,což je u mne problém...ne všechno je mi příjemné...

V pohodě

• Na obrázku je něco jiného než nabízejí!

Objednal jsem si Ledové panáky COOL SHOOTERS jaké jsou v e-shopu nabízeny a který jsem objednal jako dárek a následující den byl darován a přišli mi nějaký obyčejný kuchyňský panáky levné značky. Neřešil jsem to byl to dárek a nemohl bych čekat na reklamaci bůh ví jak dlouho a proto jsem neřešil reklamaci. Bál bych se objednat nějaké zboží z tohoto e-shopu.

• rychlost a spolehlivost do vánoc
    • nevím jestli je to chyba obchodu,ale objednala jsem na Vánoce tři hledače klíču a jeden z nich nesvítil a ani nereagoval jak měl.Ostatní jsem rozdala,tak nevím jak dopadly.

podle prvního nákupu nemužu soudit kvalitu

• Rychlost dodani zbozi i par dni pred svatky. Perfektni komunikace o stavu objednavky.

Byla jsem prijemne prekvapena s rychlosti dodani zbozi. Uprimne jsem necekala, ze by mohlo dorazit včas (objednavka v patek 19. pred Vanoci, zbozi dorazilo v poradku 22.12. Platba na dobirku. Upozornění o kazdem kroku expedice objednavky. Maximalni spokojenost. Doporucuji tento obchod.

Nakupovali jsme poprvé,vánoční dárek,s obchodem jsme byli spokojeni vše rychle připraveno-vyzvednutí osobně přes zásilkovnu s kterou jsme také byli spokojeni-skvělá komunikace a informace ohledně pohybu i doručování zásilky.

• osobní a vřelý přístup v jednání s klientem - zboží jsem kupovala jako vánoční dárek a i přestože dorazilo méně zboží než mělo, obchod mi zajistil dodání ještě jednoho kusu, který objednali extra, abych mohla darovat objednaný dárek. Děkuji a doporučuji!

• Dlouhá dodací lhůta,
    • žádná komunikace,
    • nejsou informace o odeslání zásilky
    • žádná odpověď na zaslané e-maily

Obchod se mi zdál normální jako další obchody.
    Nespolehlivý, už bych tam nikdy nenakupovala.
    Ostatním bych obchod nedoporučila, mám špatné zkušenosti.
    Dlouhá dodací lhůta, žádná informace ohledně odeslaného zboží, špatná komunikace.

Reakce obchodu eGifts.cz

na Vaši e-mailovou adresu byl odeslán e-mail se stavem Vaší objednávky - celkem 3x - poslední dnes v reakci na Vaše hodnocení. Bohužel na žádný z těchto e-mailů nemáme odpověď.
    Zkuste si prosím zkontrolovat Vaši spam schránku.

Děkuji předem za Vaši odpověď.

eGifts.cz

• Nízké ceny, kvalita a velký výběr.

• výběr, originalita
    • způsob převzetí

velmi pěkné

Reakce obchodu eGifts.cz

děkujeme za Vaše ohodnocení. Mohu Vás poprosit o zaslání podrobnějších informací k zápornému "způsob převzetí"?
    Jistě se snažíme neustále zlepšovat, a proto budu rád, pokud se dozvíme o případném problému při převzetí Vaší zásilky.
    Pokud to bude možné, prosím o zaslání informací na e-mail [email protected]

Děkuji předem, a jsem s přáním pěkného dne s pozdravem,

• Nejlevnější...
    • -----

Jsem velmi spokojena s kvalitou a hlavně s cenou doporučuji Všem

• Babídka.
    • Ceny.
    • žádné.

Nakoupila jsem dle aktuálí nabídky/ ceny!

První objednávka přišla v pořádku, ale jiné zboží, které mi bylo po tel. reklamaci ihned vyměněno za nové. Druhé zboží dorazilo druhý den, ovšem poškozené vinou PPL!

Na tomto e-shopu je super hlavně komunikace a ochota vyhovět!

• rychlost a kompletnost nabídky = co jsem objednal skutečně bylo
    • /původně jsem měl objednávku u konkurence, která navíc nabízela "PC polštář", jenže jsem čekal 14 dnů a pořád nebyl a pak že do konce roku nebude/
    • drobnosti pod vánoční stromek
    • vzhledem k této objednávce mě nic nenapadá

důvod, pro který jsem vybral, splnil
    což jhe důvod doporučení
    mám www uloženou, až budu zase potřebovat nějakou drobnost

jediné, co mi trochu vadí, je neochota vystavit doklad o zaplacení na zásilkovně. Ano FA je v balíčku, ale platím na zásilkovně a tedy by mi měl být automaticky vystaven doklad o zaplacení /versus balíček č. za Kč/.
    Toto je samozřejmě problém zásilkovny, nesetkal jsem se s tím poprvé, ale dokud nebude tlak ze strany dodavatelů, tak to bude zase na "vyhádání".
    /nejsem jediný komu to vadí/

Reakce obchodu eGifts.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Problém s neochotou vystavit doklad o zaplacení budeme se zásilkovnou řešit. Nicméně nedovedu Vám nyní zaručit výsledek tohoto požadavku. O výsledku Vás ale budeme informovat na Váš e-mail.

Hezký den,

eGifts.cz

• Problém byl promptně vyřešen, zasláno nové zboží.

• Zajimavy vyber
    • Nedostatecna komunikace se zakaznikem.

Reakce obchodu eGifts.cz

myslím že nakonec i díky komunikaci byl problém s Vaší zásilkou vyřešen. A protože jsem "osobně" sledoval cestu zatoulaného balíku na správnou pobočku výdejního místa, budu věřit, že dárky jste nakonec mohla předat tak jak jste plánovala, a že obdarovaným jste udělala radost.

Doufám, že Vás v budoucnu budeme moci přesvědčit o tom, že u dodání nemáme vždy problémy, tak jako u Vás.

Hezký den,