• nízká cena produktu, aktualizované skladové zásoby, ochota eshopu, nízká cena za dopravné.

Za mě spokojenost. Rychlé vyřízení objednávky...

• Spolehlivost

Při objednání zboží mi e-shop potvrdit tolik ks zboží, kolik jsem měla v košíku a závazně jsem objednala. Po týdnu, kdy jsem se začala pídit po svojí objednávce v jakém je stavu, mi bylo oznámeno, že mají skladem pouze 4 ks zboží. Objednávku jsem tedy stornovala. Vadí mi přístup, že e-shop o stavu objednávky neinformuje a také mi vadí, že mi e-shop potvrdil množství, které vůbec neměl skladem. Další skutečnost, která je divná, je to, že e-shop nemá žádné telefonní číslo a komunikuje s Vámi pouze "robot" na chatu. Neumím si představit, kdybych zboží nejdříve zaplatila a pak zjistila, že vlastně není. Tento e-shop rozhodně NEDOPORUČUJI!

• rozumné ceny
    • dlouhá doba doručení

V dnešní době nedoručit do dvou dnů od objednávky ?
    1.Objednáno ve středu 19:00, zaplaceno ihned
    2.info, že objednávka předána do skladu, který pečlivě balí
    3.Čtvrtek balí a v pátek stále balí
    4.Dotaz na prodejce, zda bude doručeno v pátek= Ne, prý v pondělí
    5.V neděli v 18:00 - odeslána teprve data na přepravce GLS
    6.Zboží dorazilo v úterý

..skvělé ceny na SUP - máme je do půjčovny a lepší cena na trhu není. ZRAY skvělý poměr cena/kvalita, některé máme v rentu už 3 sezóny a dle stavu další tři najedou - velké překvapení se značkou Z-RAY.

• V pořádku

Děsivá komunikace,doprava zadaná,přitom jiný kurýr,2 krát odesláná faktura pokaždé jiné číslo zásilky.Telefon neexistuje.Hrozný.A doba od objednávky 10 dni

• Rychlost, dobre ceny

• Levné

Do poznámky jsem psal že chci bazén na obrázku ne ten druhý ale přišel mi ten druhý ja chtěl zaslat ten správný a vyměnit ale nebylo mi vyhověno ještě arogantní přístup pana z reklamačního takže za mne 0 bodů pro vás

Není co vytknout, e-shop funguje bezchybně.

• Velký výběr, dobrá cena, rychlé dodání,vše ok

Rychlé dodání.

• Obchod doporučuji rychlé vyřízení objednávky

Rychlá reakce na objednávku a dobrá komunikace

• Dobrá cena
    • Přehledný web

rychlé doručení, komunikace ze strany obchodu - expedice objednávky, na stránkách obchodu jsem našla zboží přesně podle mých představ, výdejní místo

• Vše ok

Objednávku jsem zrušila,dva dny jsem nebyla schopna se s obchodem domluvit,potřebovala jsem ke zboží informace,objednávku jsem zaplatila a pak mi napsali,že zboží nemají.Peníze mi vrátili okamžitě.

Velmi komunikativní, vstřícné chování. Zboží dorazilo rychle a v pořádku. Děkuji.

Při složení trampolíny byl problém s jednou komponentou. Obchod obratem poslal náhradní. Vše už skvěle funguje, mohu jen doporučit.