V pohodě

Bez připomínek, vše bylo tak, jak má být, spokojenost.

Doručené úplně jiné zboží než jsem objednal !!! Poslal jsem zpět, ale přišel jsem o poštovné 110kč. Obchod nekomunikuje !!!

-Už jsem se k hodnocení 2x vyjadřoval
    -Arogantní reakce na reklamaci

Vím jen o výhodě - slušné jednání a rychlé vyřízení objednávky

vše v pohodě

• Skvělé

• RYCHLE DODANI.

• Vše ok

spokojenost vše OK

• zadne

Objednala jsem si Airtrack pro dceru. Po nafouknutí se matrace samovolně vyfukuje. Bylo mi prodejcem sděleno, že to není důvod k reklamaci. Prodejci se nedá zavolat (!!!). Funguje pouze emailová komunikace, kde mi bylo sděleno, že můj problém není důvod k reklamaci. Po výměně x mailů (vždy elaborát, neboť se dost špatně vysvětluje mailem, kdy mám otočit kolečkem doprava nebo doleva na matraci, když chyběl i český návod k produktu) se stejným výsledkem jsem to vzdala. Matrace se stále vyfukuje a já jsem vyhodila peníze z okna. Zvažuji podání podnětu na ČOI.

V eshopu dostatečně široký sortiment.
    Komunikace obchodu,jak automatické zprávy,tak s lidmi při řešení drobné nesrovnalosti v objednávce , byla výborná.

• obchod nekomunikuje žádal jsem o výměnu zboží budu muset odstoupit od smlouvy

• Na zboží stále čekám. Je to už 8 dnů od objednání. Vše je zaplacené a zboží stále nemám. Ještě nebylo ani předáno přepravci. Takže pokud na zboží spěchate stejně jako každý normální člověk, rozhodně si v tomto obchodě nic neobjednavejte!

rychlé dodání, spokojenost