• nakoupil v obchodě efise.cz před 1 měsícem

• Jednu z mincí (oxidační skvrny) jsem po několika pokusech o kontakt poslal zpět do obchodu (dostal jsem od pošty potvrzení o předání) a ani po 14 dnech se firma neuráčila jakkoli reagovat. Nevím, jestli ještě existuje.

Varuji před obchodováním s tak nezodpovědnou firmou.

• nakoupil v obchodě efise.cz před 2 měsíci

• Dobré webové stránky
    • Přehledná nabídka
    • Rychlé vystavení zálohové faktury
    • Zboží nebylo přes urgence doručeno
    • Zálohová platba byla vrácena po více než měsíci

• úplné ignorovanie zákazníka, na žiadne dotazy a správy nereagujú
    • po úhrade za tovar vopred opäť žiadna odpoveď na otázku, kedy bude objednávka vybavená
    • až pri nákupe historickej mince som sa po 1 roku vypisovania dostal k novým fotkám, kde som zistil, že je to falzifikát
    • aj napriek upozorneniu minca bola aj je stále v ponuke bez informácie, že je to falzum
    • dnes je 20. deň od mojej úhrady a napriek sľubom nemám svoje peniaze vrátené
    • po prezretí fotiek som obratom objednávku stornoval/zrušil, oni mi o 3 dni neskôr mincu napriek tomu poslali
    • samozrejme obratom som ju vrátil, doba vybavenia storna sa predĺžila
    • v obchode pri vynútenej komunikácii si zažijete nepriame vyhrážky a kopu klamstiev
    • neoprávnene zadržiavajú moju platbu pri stornovanej objednávke a tovare vrátenom späť
    • všimol som si, že sa opakovane snažia hodnotiť sami seba cez iné subjekty, to je tiež dôkaz ich prístupu

Neviem ako táto spoločnosť postupuje v iných oblastiach svojich obchodných aktivít, ale zrejme predaj historických mincí absolútne nezvládajú. Neodporúčam nákup na diaľku bez osobného prezretia tovaru. Neviem, či som terčom šikany, lebo som ich upozornil na predaj falzifikátu mince a oni to už nevedia nikde reklamovať. V každom prípade som celý čas pristupoval k objednávke seriózne a pravidelne som písal správy, na ktoré som nedostával odpovede. Pán Hejduk sa nakoniec začal ohlasovať, ale boli to len nedodržané sľuby, klamstvá a zavádzanie zákazníka.
    Mám pripravené podklady pre Českú obchodnú inšpekciu a po porade s právnikom pripravujem podanie na súd.
    Moja objednávka je z 09.01.2019 a úhrada z 10.01.2019. Realizoval som nákup striebornej historickej mince 1 zlatník tzv.Příbramský 1875. Na stránke pri zväčšení fotiek sa Vám zobrazí rozmer 2cmx2cm.

Spoločnosť prevzala moju zásielku s vrátenou mincou dňa 28.01.2019, dnes 14.02.2019 sa mi ozvala s uvedeným tvrdením, na ktoré prišli po 2 týždňoch. Pripomínam, že minca "falzifikát" sa bežne ponúka za cenu 5€ a ani v tejto hodnote nie je veľa záujemcov. Spoločnosť mi ju poslala aj napriek zrušenej objednávke v obyčajnej malej papierovej obálke doporučene bez poistenia za 85Kč poštovného. Ja som to posielal späť v rovnakom balení, čiže v penovej fólii a oblepené žltou lepiacou páskou, ale okrem papierovej uzavretej obálky som to dal aj do poistenej igelitovej obálky s poistením. Uvedená minca sa na stránke v e-shope stále ponúka za cenu 16459Kč. Oni vyšli s veľmi zaujímavou rozprávkou. Peniaze mi samozrejme stále nevrátili. Zverejňujem preto v plnom znení:

"Dobrý den,

zásilka byla přijata ale bohužel mince byla poškozena pravděpodobně špatným zabalením. Tím se její hodnota snížila.

Jak jsme již informovali Vaše neoprávněné negativní recenze , způsobili naší společnosti zatím škodu ve výši 20 000 Kč z tohoto důvodu žádáme abyste se vyhnul sudímu řízení napravil své počínání odstraněním recenzí nebo úhradu této částky na náš účet 43-9376020297/0100

Na základě občanského zákoníku č. 89/2012 Sb zadržujeme Vaší platbu do Rozhodnutí soudu nebo úhrady dlužné částky nebo napravení Vašeho neoprávněného chování proti naší společnosti.

Jakmile napravíte škody způsobené naší společnosti ihned Vám bude částka zaslaná. Rádi bychom celou věc vyřešili smírem v opačném případě budeme nuceni se obrátit na příslušný soud.

Bohužel jsme Vás informovali že neoprávněné negativní reakce celou věc zkomplikovali.

Milan Hejduk
    Filius & investments SE
    Jihlavská 74
    Praha 4-143 00
    www.fise.cz
    www.efise.cz
    www.truhlarstvi-fise.cz "

• nakoupil v obchodě efise.cz před 1 měsícem

• velmi rychlé dodání zbozí, až mě to překvapilo :-)

• super
  • nakoupil v obchodě efise.cz před 2 měsíci

• dobrá cena

• Zboží levnější než jinde
    • Tvrdí, že zboží mají, ale nemají..

Objednal jsem si před Vánocemi.
    Týden před Vánocemi volám, jestli bude do Vánoc. Bude.
    Poslední pracovní den před Vánocemi jedu do provozovny a ptám se, jestli teda mají. Kolega prý zrovna jel pro zboží, vrátí se za hodinku či dvě a přiveze to.
    Po několika hodinách volám. Naněkolikrát. Nakonec úspěšně: Máme, dovezeme vám, teď rozvážíme. Za hodinku se vám ozvu a domluvíme se, kde převezmete.
    Za dvě hodinky volám. Nic. Znovu volám. Nic. Opět. Nic.. a už jsem se jim nikdy nedovolal a dárek pod stromeček pro otce neměl..
    Pouze 27.12. mi přišel e-mail, že "Omlouváme se ale dodavatel zatím nám nedodal Vámi objednané zboží a proto jsme stornovali Vaší objednávku, jakmile zboží bude skladem budeme Vás informovat."
    Už se nikdy neozvali..

• Občas zvednou telefon,kde jenom slibují.
    • Dodatek-Zásilka dorazila skoro po měsíci-i kvůli české poště
    • Docela velký výběr mincí(mohlo by být více fotek)
    • Neodpovídájí na emaily,když už člověk má zaplacenou zásilku,poslal jsem už snad 20 emailů..

Objednávku už mám zaplacenou od 15.11.2017,ale pořád ji ani neodeslali a každý den říkají,že odešlou zítra nebo,že pošlou sledovací číslo objednávky.Dal jsem jim 5 dnů na odeslaní objednávky nebo na vrácení peněz.Nikdy jsem se z ničím podobným nesetkal.Nevím co si o této firmě mám myslet,když nic nedodrží.Kdyby aspoň napsali,že nemají skladem minci a že ji pošlou déle.
    Nevím jaký mají ostatní lidi zkušenosti s tímto obchodem,ale podle množství recenzí to nebude žádná hitparáda,příště si rozhodně koupím minci od ňákýho důvěryhodného obchodu z recenzemi pozitivníma na heuréce.
    Dodatek-Nakonec byl problém na poště,tak jsem dostal zásilku zhruba po měsíci,na mail ňák neodpovídají,vyplatí se přímo zavolat.Firma se mi omluvila za zdržení,kdyby víc komunikovala přes mail bylo by to super.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.