• Nedoporučuji a důrazně varuji.
    • Nesolidní přístup.

Důrazně varuji všechny, kteří chtějí v tomto obchodu něco zakoupit. Peníze přijmou a to je z jejich strany vše. Nedodají zboží slibují a peníze nejsou schopni po odstoupení od smlouvy vrátit. Celou věc již řeším soudní cestou. A navíc píšou sami sobě pozitivní recenze, které mají za úkol vylepšit obraz obchodu před případnými potencionálními zákazníky.
    Ještě jednou všechny důrazně varuji, nic u nich nekupujte, jestli nechcete přijít o peníze.

• Objednal jsem zboží, zaplatil z kartou ale do dnes 3 týdny ne posílají zboži. Ne odpovídají na telefonu. Myslím že musím do inspekce.

• nekomunikuje
    • zboží neodpovídá fotografii

Před zhruba 3 týdny jsem zde zakoupil dva předměty, ani jeden neodpovídal fotografii. Po nekomunikaci ze strany obchodu, zda mi je mohou vyměnit, jsem se rozhodl jeden ponechat a druhý vrátit. Zboží převzali zpět před 10 dny a pořád jsem se nedočkal jediné odpovědi, 20 dní od mé první zprávy, ani vrácených peněz. Nepřijatelné jednání obchodu. Dám jim zákonný čas a pak to budu řešit přes ČOI, když nejsou schopni ani odpovědět. Vyhněte se obloukem.

• Rychlost odeslání
    • Telefonická komunikace s obchodem
    • Zboží bylo skladem jak bylo uvedeno

Stříbrná mince zaplacena předem. Doručeno na druhý den. Objednávku jsem si ověřil i telefonicky. Velmi dobrá zkušenost. Obchod doporučuji

• Jednu z mincí (oxidační skvrny) jsem po několika pokusech o kontakt poslal zpět do obchodu (dostal jsem od pošty potvrzení o předání) a ani po 14 dnech se firma neuráčila jakkoli reagovat. Nevím, jestli ještě existuje.

Varuji před obchodováním s tak nezodpovědnou firmou.

• Dobré webové stránky
    • Přehledná nabídka
    • Rychlé vystavení zálohové faktury
    • Zboží nebylo přes urgence doručeno
    • Zálohová platba byla vrácena po více než měsíci

• nutný osobný kontakt

Absolutná ignorácia zákazníka. Kopa klamstiev v e-mailových správach aj pri rozhovore v telefóne, ak sa vôbec dovoláte. Sú to podvodníci a aj zlodeji. Tovar Vám najprv neposielajú, potom ho pošlú aj napriek zrušeniu objednávky. Po vrátení tovaru späť obratom Vám platbu samozrejme nevrátia. Predávajú falzifikáty historických mincí bez upozornenia. Je to zlodejská banda. Prešlo 6 mesiacov od mojej platby a vrátenia tovaru, peniaze mi stále nevrátili 30.07.2019.

• velmi rychlé dodání zbozí, až mě to překvapilo :-)

• super

• dobrá cena

• Zboží levnější než jinde
    • Tvrdí, že zboží mají, ale nemají..

Objednal jsem si před Vánocemi.
    Týden před Vánocemi volám, jestli bude do Vánoc. Bude.
    Poslední pracovní den před Vánocemi jedu do provozovny a ptám se, jestli teda mají. Kolega prý zrovna jel pro zboží, vrátí se za hodinku či dvě a přiveze to.
    Po několika hodinách volám. Naněkolikrát. Nakonec úspěšně: Máme, dovezeme vám, teď rozvážíme. Za hodinku se vám ozvu a domluvíme se, kde převezmete.
    Za dvě hodinky volám. Nic. Znovu volám. Nic. Opět. Nic.. a už jsem se jim nikdy nedovolal a dárek pod stromeček pro otce neměl..
    Pouze 27.12. mi přišel e-mail, že "Omlouváme se ale dodavatel zatím nám nedodal Vámi objednané zboží a proto jsme stornovali Vaší objednávku, jakmile zboží bude skladem budeme Vás informovat."
    Už se nikdy neozvali..

• Občas zvednou telefon,kde jenom slibují.
    • Dodatek-Zásilka dorazila skoro po měsíci-i kvůli české poště
    • Docela velký výběr mincí(mohlo by být více fotek)
    • Neodpovídájí na emaily,když už člověk má zaplacenou zásilku,poslal jsem už snad 20 emailů..

Objednávku už mám zaplacenou od 15.11.2017,ale pořád ji ani neodeslali a každý den říkají,že odešlou zítra nebo,že pošlou sledovací číslo objednávky.Dal jsem jim 5 dnů na odeslaní objednávky nebo na vrácení peněz.Nikdy jsem se z ničím podobným nesetkal.Nevím co si o této firmě mám myslet,když nic nedodrží.Kdyby aspoň napsali,že nemají skladem minci a že ji pošlou déle.
    Nevím jaký mají ostatní lidi zkušenosti s tímto obchodem,ale podle množství recenzí to nebude žádná hitparáda,příště si rozhodně koupím minci od ňákýho důvěryhodného obchodu z recenzemi pozitivníma na heuréce.
    Dodatek-Nakonec byl problém na poště,tak jsem dostal zásilku zhruba po měsíci,na mail ňák neodpovídají,vyplatí se přímo zavolat.Firma se mi omluvila za zdržení,kdyby víc komunikovala přes mail bylo by to super.