• pan majitel, "čeká na telefonu". Telefonní spojení uvedeno v komentáři ;-)
    • ! telefon na pana jednatele Romana Maršala uvádím v komentáři
    • ! můžete mu i připsat recenzi na facebooku "martec.cz" ;-) .....ať se neschovává za nastrčené firmy
    • ! jednatel ecmarketu.cz je zároveň majitelem martec.cz

Mám pro Vás všechny dobrou zprávu, povedlo se nám dohledat pana jednatele ecmarketu Romana Maršála, alias Ronny Marshall(na facebooku), bigboss ve firmě martec.cz, která se zabývá realizací podlah. Kdo se chce dovolat, přímá linka na pana Maršála: 731440808, popř. 545577545(548). Jinak kdo se chce ještě připojit k trestnímu oznámení pro podezření z podvodu, tak mi napište: milan.lachoutzavináčseznam.cz

Zboží deklarované jako skladové dodnes nedodáno. Na e-mail nikdo nereaguje, tel. číslo nedostupné.

• Obchod nepracuje ani nekomunikuje

Objednal jsem si nádobu na vodu, po týdnu žádná reakce ani odpověď na email, kterým jsem rušil objednávku v případě, že se nebude nic dít. A neděje se. Ruším objednávku, naštěstí zadanou s platbou při převzetí, takže jsem nepřišel o peníze. Moje první zkušenost s obchodem, který jen jako obchod vypadá.
    Slunce i v duši
    Pavel

• Neseriózní firma

Dobrý den, chtěl bych i touto cestou oslovit poškozené zákazníky EC marketu.
    Zastupuji paní Pavlenko, která si u této firmy objednala a "zaplatila" zboží. Do dnešní doby nemá ani zboží, ani přes veškeré urgence vrácené peníze. Tento stav trvá 4měsíce. Zvažujeme další postup.
    Jedna z možností je i Trestní oznámení na neznámou osobu pro podezření z podvodu.

Ozvěte se mi i Vy ostatní, poškození zákazníci EC Marketu na e-mail: [email protected]

Děkuji

Milan Lachout

přehledný a rychlý

• Do dnešního dne na mou urgenci obchod nereagoval,ani se nikdo neohlásil.Zaplacení zboží bylo potvrzeno obchodem e-mailem.
    • Komunikace s obchodem žádná,nikdo na e-mail nereaguje do dnešního dne.

Vážení ,dne 24.7.2018 jsem objednal u vás nůžky na větve teleskopické GEKO 675-1025 mm za 293,-Kč,+doprava 59,-Kč celkem 352,Kč. Číslo objednávky 127469 .

Objednané zboží jsem ihned zaplatil převodem na váš ůčet,který jste sdělili v emailu potvrzení objednávky.
    Do dnešního dne jsem nedostal od vás žádnou odpověď.
    Vaše jednání považuji při nejmenším za velmi neseriozní a žádám vás o okamžitou nápravu.
    Doufám,že se nad vašim neseriozním jednáním zamyslíte a sjednáte okamžitou nápravu.
    Jinak bych byl nucen postupovat ráznějším způsobem.

Zboží bylo uváděno jako skladem, ale nebyla to pravda. Až po urgenci mi bylo sděleno, že zboží mi nemohou v době co potřebuji dodat.

• vůbec žádnou výhodu jsem neshledala
    • Nekomunikují

Nechápu, proč mi naběhlo hodnocení na nádobu na odpadky, kterou jsem si neobjednala. Ale na tom nezáleží. Objednala jsem si zboží 28.6.2018 a stále zboží nemám. Nereagují na email ani na telefon.! Absolutně nedoporučuji! A to objednávka v lednu 2016 byla bez problémů a tak jsem se s takovou radostí k obchodu vrátila a teď lituji!

• Nelze se absolutně dovolat, komunikace na bodu mrazu

• Doručování Českou poštou

• Nereaguje na email a telefon
    • Zřejmě jsem přišel o cca 1000Kč

Po objednání se nic nedělo. Po několika urgencích se mi slušně omluvili, že zboží není a bude nejdříve za 14 dní.

• zajímavý sortiment,rychlé dodání

vše bezchybné

Obchod absolutně nekomunikuje, nezvedají telefon. Ani po 3 tydnech zboží nedorazilo tak jsme objednavku zrušil.

• Cena mého zboží nejlepší na netu.
    • Udávají že mají zboží skladem a po mém dotazu po pěti dnech jsem dostal odpověď,že ani jejich dodavatel nemá na skladě. Zrušil jsem objednávku!

Já už nikdy více! Kdybych dostal okamžitě po objednání informaci o situaci, mohl jsem mít zboží už doma z jiného obchodu a nebo byl připraven na zdržení!

• nikdo nezvedá telefon, na maily nikdo nereaguje, objednávky doteď nebyla vyřízena ani mi nebyla zaslána žádná informace

Nespolehlivý eshop, nekomunikuje.

• Cekam na svoju objednavku uz 8dni.nic.

• Zbozi za dobre ceny
    • Maji uvedenou dobu doruceni, ani po tydnu zbozi nebylo
    • Komunikace obchodu zadna - psal jsem e-mail na dotaz, reakce zadna, volal jsem nekolikrat na prodejnu nikdo nezvedal

• Neschopnost

• Dobrá cena, dobrá rychlost dodání

Zboží vyzvednuté osobně na prodejně bez dalšího poplatku.