• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 měsícem

• dostupné vlastní parkoviště

Zboží bylo perfektně srovnáno s jinými koly a jsme se zakoupeným max spokojeni. Pro začátečníka naprosto výborný stroj. Ochota prodejce na 1.

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 3 měsíci

perfektní přístup k zákazníkovi: od výběru typu kola až po vyzkoušení a předání

Reakce obchodu ebikeshop.cz

Dobrý den, děkujeme za pochvalu! Bylo radostí Vám kola nabídnout, předvést i předávat. S přátelským pozdravem team OtroKolo

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 4 měsíci

Široká nabídka, slušné ceny.

Reakce obchodu ebikeshop.cz

Děkujeme! Každá pochvala nám je motivací k pokračování v naší práci :)

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 6 měsíci

• Dlouhá dodací lhůta ... trvalo jim víc jak týden dodat zboží ...

Reakce obchodu ebikeshop.cz

Dobrý den, musíme přiznat, že moc nerozumíme nízkému hodnocení. Objednávku jste poslal v sobotu 31. 3. v době, kdy je prodejna uzavřena, v pondělí byly Velikonoce. Objednávku jsme tedy začali řešit v úterý 3. 4. a již ve čtvrtek 5. 4. Vám bylo zboží odesláno. To, že jste zvolil nejlevnější (a proto nejpomalejší) způsob dopravy a zboží si vyzvedl až 12. 4. , naštěstí nepodává objektivní důkaz o tom, že bychom byli pomalí, ale spíše o tom, že jste na zboží přece jen tak nespěchal. My jsme avizovanou dodací lhůtu splnili (5 dní), pokud si přejete zboží obdržet rychleji, volte prosím příště dopravu Českou poštou - balík do ruky, objednávejte ve všední dny (nikoliv o víkendu) a berte v potaz státní svátky.

Hezký den Vám přeje team OtroKolo!

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 5 měsíci

Kvalita, ochota, profesionalita

Dobrý

• Osobní přístup k zákazníkovi

• spolehliví, ochotní.

• Slušný obchod

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 8 měsíci

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 9 měsíci

• Skvělá komunikace. Prodejce volal zda vyhovuje termín dodání a udělal maximum aby byl termín co nejkratší.
  • nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 rokem

byl jsem velice spokojen! Jednalo se o drobnou technickou součástku, ale termín a způsob komunikace s obchodem mne velice překvapil. Děkuji

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 rokem

Maximální ochota vyhovět.Potřeboval jsem k narozeninám a udělali nemožné.

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 rokem

• Vše klaplo na výbornou, rychle a kvalitně.

• Dlouho fungující
  • nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 rokem

• Potřeboval jsem držáky na cyklo svítilnu a tachometr ( včetně sensorů ), jako jediný tento obchod obojí nabízel. Nebyly sice skladem, dobu dodání 2-3 dny však obchod dodržel.
  • nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 1 rokem

Z průběhem objednávky a dodáním velmi spokojen.Zásilku jsem vyzvedával na poště(má volba),vše bylo v naprostém pořádku.Petr

• nakoupil v obchodě ebikeshop.cz před 2 lety

• Mnou objednané zboží bylo těžko dostupné na internetu, proto jsem využil tento obchod, který díl nabízel

Ačkoliv se po nákupu vyskytly nějaké nesrovnalosti, vše bylo s prodejcem vyřešeno rychle k mé spokojenosti, takže za mě pozitivní zkušenost.

• cenová dostupnost zboží
    • přehled v eshopu
    • doba dodání
    • doprava zboží česká pošta

• _
    • _