• super ,rychlé dodáni

Vážený zákazníku,
    jsme rádi za Vaše kladné zkušenosti s naším obchodem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.

• Přes GLS doprava na pobočku zdarma
    • Nejlevnější cena u kupovaného předmětu
    • 3 dny trvala expedice, v dnešní době už konkurence stíhá rychleji

Vážený zákazníku,
    děkujeme za nákup v našem obchodě a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet. U objednaného zboží byla avizovaná expedice 2-3 dny. Objednáno 16.4. před půlnocí, objednávka byla potvrzena 17.4., 19.4. expedována.
    S pozdravem tým eshopu

Vařič jsem musela 2x reklamovat se stejnou chybou a to, proto že nebyl stabilní, jedna nožička kratší. Opět mě byl poslán stejný vařič se stejnou jednou nožičkou kradší. Považuji to za slušně řečeno nefer jednání se zákazníkem.

Vážený zákazníku,
    na základě vaší reklamace jsme vám zaslali nový kus vařiče. Nikoliv ten samý. Reklamační oddělení zde u vařiče zkoušelo jeho stabilitu. Kývání se u nás neprojevilo. Reklamace byla nakonec vyřešena vrácením peněz.
    S pozdravem tým eshopu

• Dobrá komunikace a rychlost doručení

V poho...

S pozdravem tým eshopu

S obchodem jsem spokojený.

• Umí velmi dobře slibovat
    • 15.4.jsem objednal Modem Archer odepsaly že se převáží na sklad kde jej zabalí a pošlou.18.4. Napsaly že mají technické potíže a zboží leží na externím skladě .20.4. Se omluvili a že přiloží dárek ale zboží zatím nejede.23.4.Po mé urgenci kde se modem nachází mi bylo zděleno že mají problém s dodavatelem tj.od začátku klamaly že je zboží skladem .Bohužel nejsou jediný kteří takhle klamou zákazníky.At si každý rozhodne jestli s tokovými dodavatele spolupracovat ale za mně neee.

Vážený zákazníku,
    děkujeme Vám, že jste si vybrala náš eshop a omlouváme se za komplikace, které jsme vám způsobili.
    S pozdravem tým eshopu

• Velký výběr zboží a rychlé doručení.
    • Nic.

S pozdravem tým eshopu

• dodání trvalo opravdu dlouho, na můj vkus
    • měl to být dárek, takže jsem nevěděla, jestli to dorazí včas

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za delší dodací dobu způsobenou technickými problémy na našem externím skladě.
    S pozdravem tým eshopu

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Nejlepší cena, jakou jsem našla
    • špatná, matoucí komunikace ohledně zboží
    • zboží bylo doručeno jiným způsobem, než jsem volila
    • delší čekací doba na odeslání zboží
    • informace, že je zboží skladem je zavádějící

Zboží jsem objednala v pondělí. Byla u něj informace, že je skladem. Dva dny po objednávce mi přišla informace, že bylo právě naskladněno zboží - přitom mělo být skladem. Volila jsem doručení do alzaboxu, přesto bylo doručeno do výdejního místa GLS, aniž bych byla předem upozorněna na změnu. Doručeno "až" ve čtvrtek, což mi u zboží, které je skladem, přijde dost dlouho.
    Na webu se dočtete jen informaci o délce doručení, ale ne o délce expedice. Informace o naskladněné zboží, které je skladem je matoucí.

Obchod bych doporučila, pokud vám nevadí si na objednávku počkat.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za komplikace. U Vaše ho objednaného zboží avizujeme dobu expedice za 2-3 pracovní dny. Expedice proběhla za 2 dny. Dle sledování zásilky v systému GLS měla být zásilka doručena do vybraného Alza Boxu Třinec Dukelská 1137. Je možné, že v době doručování dopravcem nebyl box, který rozměrově odpovídal zásilce volný a dopravce zásilku přesměroval. Většinou nás ale dopravce GLS o přesměrování informuje a požaduje nový přepravní štítek. V tomto případě nás ale neinformoval.

Rychlost, dobrá komunikace.

dobrý obchod

• Sortiment

S pozdravem tým eshopu

Stojí za to podívat se do nabídky. Produkty,které jsem poptával mne zaujaly především cenou! Rychlé dodání zboží a bez poštovného s dodržením té správné výše objednávky! Prozatím je přijatelná.
    Doporučuji.

S pozdravem tým eshopu

Zboží ještě nebylo sestaveno a použito, vypadá však velmi dobře a kvalitně. Dodání proběhlo v krátkém termínu-

S pozdravem tým eshopu

• Dobré ceny, skvělá komunikace a bleskové dodání.

S pozdravem tým eshopu

Skvělý obchod. I když bylo v popisu hračky, že posílají náhodný výběr. Zajistili mi barvy podle přání. Moc děkuji za ochotu.