• Paní mi volala, že nedělají závoz do kamenné prodejny, kde jsem si měl kávu vyzvednout. Abych měl kávu co nejdříve, zaslali přímo domů poštou bez poštovného. Výborné!

• Z výhodou zkušenost nemám
    • Nevýhodně jsem zakoupila rozbitý krám,bohužel...chtěli jste pravdivou recenzi

Obchod neznám,zakoupila jsem zboží (retro mikrovlnku),které mi přišlo rozbité na padrť.
    Nervy,cesty na poštu,vyhozené peníze,zbytečná komunikace navíc.Ani jsem ji nestačila vybalit a už jsem letěla na poštu reklamovat..Zničená dovolená,protože nám díky tomu uletělo letadlo a přebukovat letenky už nešlo.Děkuji! Veškerá náhrada,omluvný dárek ...nic...Ještěže alespoň poslali zpět peníze za týden čekání a tvrdnutí doma...o dovolené.
    Promiňte,ale chtěli jste pravdivou recenzi,tady je.Na tuhle dovolenou jsme se s rodinou těšili.Kdyby jste mikrovlnou troubu (což je velmi křehké zboží) zabalili alespoň do hader ... myslím,že by to mělo lepší účinekù,než ji jen tak položit do kartonu,a odeslat bez nápisu POZOR KŘEHKÉ,nebo SKLO.. Je jasné,že s tím pošta,nebo kdokoli bude házet a dojde ve stavu,v jakém došla.Kdybych mohla,dám fotky.

Spokojenost

• super cena objednaného zboží
    • Zvolil jsem si balík do ruky, ale zásilka přišla doporučeně. To by mi samozřejmě nevadilo, ale pošťačka větší doporučené zásilky odmítá nosit, že se jí to prý nevejde do batohu. Takže kdybych nebyl hodně neodbytný, musel bych pro zásilku na poštu.

Jsem spokojený, ale zboží mně doručeno nebylo. Důvodem prý byly technické problémy, což je nedostatek doručovatelů. Remoska je pěkná a funguje dobře.

• vše ok

• velký výběr zboží

zásilka velmi rychle vyřízena, vše v pohodě

• Výběr zboží a nízké ceny.
    • Nevím zatím o žádné.

• rychlost a spokojenost

• nízká cena, možnost vyzvednutí
    • nevím

nízká cena, možnost vyzvednutí

• Bez problemu

• Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace, přehledné stránky, výhodné slevy

Byla jsem velmi spokojená, zboží přišlo za pár dní, dobře zabalené a moc mi sedlo, že si můžu vybrat přepravu.

V pořádku.

Vše ok a hodně rychle, díky :-)

• rychlé doručení, vše v pořádku

Na stránke som si objednal dva rozdielne filtre, no doručené mi boli dva totožné produkty. Vracať jeden z nich nie je výhoné ani časovo, ani ekonomicky - rozumiem, že sa mohlo jednať o ojedinelý prípad, no v tom prípade by som očakával nejaké ochotnejšie vyriešenie - ako napr. zaslanie ďalšieho filtra zadarmo.

Teraz musím obehať obchody fyzicky, aby som zohnal chýbajúci kus.

• Dlouhá doba dodání oproti konkurenci.

• Rzchlost

• Několikrát jsem se dotazoval, zda se jedná o českou verzi, kde jsou hlasové zprávy v českém jazyce a né číňan s angličtinou které není rozumnět a byl jsem ujištěn, že hlasové zprávy jsou v češtině. Skutečnost je, že přišel alarm s "číňanem". Za mne prodejce vědomně lže!