• Rychlé dodání.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za nákup v našem obchodě a doufáme, že se do našeho obchodu budete rádi vracet.

• Velký spoleh na objednávku

Vážený zákazníku,
    jsme rádi za Vaše kladné zkušenosti s naším obchodem a budeme velice rádi, když nás znovu navštívíte.
    S pozdravem tým eshopu

Bohužel, nemůžu dát pozitivní hodnocení. Objednala jsem zboží, které mělo uvednou dostupnost skladem, následně mi byla druhý den objednávka potvrzena, dostala jsem dokonce e-mail o tom, že byla objednávka předána přepravci. Počítala jsem tedy, že je zboží na cestě a až pak jsem zjistila, že později poslali další mail, ve kterém se omlouvají, že zboží vlastně nemají a dorazí jim až cca za 2 týdny (což bylo pro mě pozdě). Stratila jsem zbytečně čas, kdy mi mohlo být doručováno zboží z jiného eshopu. Jinak po zrušení objednávky mi vrátili platbu obratem, to proběhlo v pořádku.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za komplikace a děkujeme za nákup v našem obchodě. Bohužel před expedicí zboží nás sklad informoval, že jedna položka z objednávky na skladě není.
    S pozdravem tým eshopu

• Vše od objednání po doručení zboží proběhlo v pořádku.

• dobré ceny
    • nízké poštovné

• Perfektni ok

• Rychlost , pohoda

super

Vše OK

S pozdravem tým eshopu

• Velice kvalitní zvuk v této třídě reproduktorů a za velmi výhodnou cenu. K počítači, tabletu či telefonu ideální. Připojení přes USB port, Bluetooth a Jack 3,5mm.Výstup na sluchátka na reproduktoru vpředu a decentní osvětlení.
    • Zatím jsem zcela spokojen.
    • Jediná výtka-delší čekací doba.

Vážený zákazníku,
    omlouváme se za delší dodací dobu děkujeme za nákup v našem obchodě. Od uhrazení objednávky a potvrzení jsme zásilku expedovali za 3 dny dle avizované dostupnosti výrobku.

• Spolehlivost
    • Kvalita
    • Žádná

• všechno v pořádku

S pozdravem tým eshopu

• Docela dlouhá lhůta dodání zboží

Vážený zákazníku,
    objednáno ve čtvrtek zboží s avizovanou dostupností - Skladem u dodavatele, expedice do týdne. V neděli jste objednávku stornoval.
    S pozdravem tým eshopu

• Velký výběr zboží, příkladná spolupráce
    • Zatím žádné

Spolehlivý obchod, rychlé dodání

S pozdravem tým eshopu

Spolehlivý obchod, rychlé dodání a výborná komunikace. Doporučuji

S pozdravem tým eshopu

• Bezproblémový nákup, dobrá cena.

• spolehlivost, rychlost, jednoduchost

• Krabice rozlepena
    • Krabice celá špinavá, jak když to vytáhli ze šachty, plná špíny a prachu. Jako dárek to nevypadá vůbec hezky. Takže panenka levná ale skladování bůh vi kde, tak by bylo vhodné ji alespoň utrit

Vážený zákazníku,
    moc omlouvám se za komplikace a děkujeme za nákup v našem obchodě. Na sklad jsme poslali nové prachovky a jako kompenzaci posíláme hezký dárek:-)

• všechno v pořádku