• Zboží uvedené skladem mají u dodavatele, takže oni ho skladem nemají..

Zde jsem objednávala celou sestavu dětského nábytku nábytku, se kterým jsem spokojená, jen bohužel nám přišlo několik krabic poškozených, tudíž na skříni, komodě a regálu mám poničené, poškrábané,nalomené desky a odlomoné rožky.Na komodě už byly křivě přivrtané kolejnice (šuplíky jsou viditelně křivé), ale tohle je vada kterou bych ani neřešila..
    Myslím si, že tohle bude nejspíš chyba přepravce (PPL) a né e-shopu.Jinak s obchodem žádný problém nebyl...

• zkušenost s předchozím nákupem-solidnost
    • nevím,zatím jsem spokojen

Trampolínu jsem kompletní nesehnal.V Kauflandu mi prodali pouze polovinu a tak jsem ji vrátil..Byl to šok,prodali dvěma zákazníkům jednu trampolínu a já musel hledat druhou polovinu zboží.Už nikdy takovéhle věci v tomto obchodním řeťezci nebudu hledat!Zvolil jsem Vaši nabídku a jsem spokojen.Toto je už druhá trampolína pro moje dvě vnoučata zakoupená u Vás....

ebambino.cz

• Velký výběr a slušné ceny.
    • Žádných jsem si nevšimla.

Pro mne je důležitá dobrá komunikace s obchodem a aby zboží dorazilo v pořádku a v termínu, jaký obchod slíbí. Toto jsem zde nalezla, rozhodně tu nenakupuji naposledy.

• levné ceny
    • rychlé dodaní

ebambino.cz

Obchod je velice solidní komunikuji se zakaznikem zdvorile vrele doporucuji za sebe muzu rict ze jsem spokojena dekuji vsem

ebambino.cz

• rychlost a skvělé jednání se zákazníky a rádi vám vyhový ve všem,když to jde.

Doporučuji všem

• Nemusite do obchodu
    • nemuzete si predem prohlidnout zbozi

je to rychlejsi a pohodlnejsi

• -přehlednost obchodu a zboží
    • -dobré ceny
    • -velká nabídka zboží
    • -dlouhá dodací lhůta-stále čekám na zboží
    • -špatná komunikace-informovanost ze strany obchodu o již objednaném zboží, zejména v případě, kdy se na straně obchodu objeví obtíže s dodáním zboží

Nakupovala jsem v tomto obchodě poprvé a to z důvodu velké nabídky zboží,přehlednosti obchodu, přijatelných cen, bohužel mi doposud zboží nedorazilo, zbytek tedy nemohu adekvátně ohodnotit!
    Jako negativní zde pro mne zatím tedy je dlouhá dodací lhůta,a právě k tomuto problému i malá komunikace ze strany obchodu..čekala bych vyšší informovanost o nastalých komplikacích..

• teraz už vidím, že žiadne
    • objednala som si postielku, po rozbalení som si všimla, že je na viacerých miestach oškrená alebo kúsky dreva odštiepené. Kapsář nedorazil vobec. Návod k postielke je len v polštine čo je absolútne proti pravidlám a navyše návod je dementný, takže i manžel nad tým 2 hodiny dumal kým to zložil.

Sú to výrobky z Polska, ja som to žial nevedela a ako sa hovorí, že z Polska nie je ani koza dobrá, tak to platí!!!!!

Reakce obchodu eBambino.cz

velmi nás mrzí, že tuto vzniklou situaci řešíte prostřednictvím heureky. Občas se nám stane, že při dopravě dojde k poškození postýlky a stačí nám napsat nebo zavolat a my bychom Vám poškozené díly bezúplatně zaslali. Český návod vždy přikládáme ke zboží. Složení postýlky Drewex Hippo je navíc velmi jednoduché.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené problémy.

• široký sortiment
    • Objednala jsem froté prostěradlo modré a žluté a přišly 2 ostíny žluté, nebyla jsem na to upozorněna

Pěkné zboží, výhodné ceny

Reakce obchodu eBambino.cz

omlouváme se za chybně zaslané prostěradlo. Vámi požadované prostěradlo v modré barvě Vám co možná nejrychleji zašleme.
    eBambino.cz

• Velmi dobrá komunikace.Skvělé ceny a maximálně rychlé dodání.

ebambino.cz

Vše v pořádku a zaslání okamžité.

ebambino.cz

• Skvělá dohoda, rychlý nákup.
    • O ničem nevím.

Obchod proběhl bez problémů, doporučuji všem.

ebambino.cz

• velký výběr za přijatelnou cenu

• velká nabidka

Je super

• nedodaní celkové objednávky

Pokud si ojednám zboží které potřebuji a firma mi dodá pouze pulku,bez jakého koliv vysvětlení tak to pro mě není dobrá firma!!

Reakce obchodu eBambino.cz

Z důvodu urychlení dodání jsme Vám zaslali jednu ze dvou položek (postýlku), které máme skladem. Kolotoč, který jste si objednal byl bohužel na objednávku. Při rozdělení objednávky účtujeme pouze jedno poštovné.
    eBambino.cz

• Perfektní a rychlé jednání.

ebambino.cz

• objednávka může jít přes Českou poštu
    • délka dodací lhůty, ale byly dva pracovní dny jako státní svátek, jindy věřím, by to bylo lepší

Reakce obchodu eBambino.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Je to bohužel jak píšete.
    V době statních svátků žádný z naších dopravců zboží nerozváží.
    ebambino.cz

Koupila jsem jídelní židličku Caretero Royo a jsem velmi spokojená. Cena byla nejlevnější na trhu, přitom zboží dorazilo velmi brzy, v originál obalu, s návodem, vše jak má být. Dopravu jsem měla od DPD - jsem s nimi velmi spokojená. Obchod bych doporučila.

ebambino.cz

super obchod, všem vřele doporučuji