• Pobočka obchodu v místě mého bydliste
    • Hodní a vstřícní lidé
    • Pekne produkty za rozumné ceny

• - Bezkonkureční ceny na trhu
    • - Šíře sortimentu
    • - Mimořádně vstřícný a flexibilní postoj e-shopu k individuálním požadavkům zákazníka
    • - Rychlá dodací lhůta, spolehlivý přepravce
    • - Následný servis po zakoupení zboží

Neznám na trhu lepší e-shop v segmentu věcí pro děti. Ve všech oblastech vždy předčili naše očekávání (cena, rychlost dodání, individuální přístup k požadavkům klienta). Vřele všem doporučuji. Neznám alternativu.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Jsme rádi, že jste spokojen s našimi službami.

• Ochota obchodu
    • Rychle jednani

Zbozi sice dorazilo nefunkci ale v obchode byli ochotni a bez problemu vymenili za jine. Vse vyreseno behem par dnu.

• pohotovost, dobrá cena
    • neznám
  • Přišlo mi pouze potvrzení objednávky, ale zboží ani po týdnu ne - a to jsem objednávala pouze zboží, které mělo být skladem nebo expedováno do 24 hodin. Když jsem se po týdnu po zásilce sháněla, telefon nikdo nezvedl, zpátky nikdo nezavolal, na mail nikdo neopověděl. Naprosto žádná komunikace obchodu, za mě velké zklamání, vybírala jsem i na základě ověření obchodu zákazníky.

• nevim
    • zbozi nema skladem i kdyz tvrdi ze ano

nic moc

• Cena a kvalita

• Komunikuje se zákazníkem.
    • Nemá aktuální informace na web.stránkách - nabízí zboží skladem, které není k dispozici a výrobce prý již nevyrábí (šlo o barvu dětské autosedačky-chtěli jsme tmavší). Vzali jsme tedy světlejší barvu-stejný druh autosedačky, ale světlá část potahu byla ušpiněná :-(. Možná to někdo vrátil a obchod pošle klidně bez prohlídky dalšímu zákazníkovi ..... ???? Pokud přišlo špinavé od výrobce, tak při takto drahém výrobku je to ostuda. Vracet to nebudeme - vypereme si to, protože by to bylo složité (zabalit, vyplnit reklam.list,.....).

Nevíme, jsme momentálně rozčarováni a bojíme se, aby byl výrobek nepoškozen (autosedačka má 1 airback, tak snad bude vše OK). Nechceme ale poškodit obchod - možná je to ojedinělý případ.

Ebambino skvělá komunikace rychlé doručení zboží na prodejnu kde jsme si zboží vyzvedli. všem doporučuji kvalita odpovida ceně zboží i do budoucna mám v plánu využívat služeb ebambino :)

• aktuálnost dostupnosti zboží

Bez vážných nedostatků

Zboží přišlo hned druhý den. Jen přepravní služba s balíkem asi házela, protože krabice byla trochu pochroumaná. Krytka na ISO fix byla poškozená, ale když jsem ji sundal a vložil sedačku do auta, tak vše fungovalo. Vzhledem k tomu, že máme v autě ISO FIX, tak tu krytku stejně nebudeme potřebovat a tudíž zboží se mi nechce vracet.

• Rychlost,vyborna komunikace

Spokojenost

• mám to blízko

super

Spolehlivý

ebambino.cz

zboži dorazilo v pořadku zabelení bylo tež pořadku tak že spokojen autičko jede skvěle bez problemu tak doporučuji každemu.

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Jsme rádi, že jste spokojený s našimi službami.
    ebambino.cz

Výborná komunikace a ochota prodávajících vyjít vstříc zákazníkovi. Obchod vřele doporučuji.

ebambino.cz

• Zboží bylo nejlevnější v porovnání s ostatními internetovými obchody.
    • Levná doprava přes PPL, možnost dobírky i zaplacení zboží předem.
    • U zboží na internetových stránkách nebyla přesně uvedená lhůta dodání, jen informace že je zboží skladem.
    • Zboží bylo objednáno v neděli za cenu 1735 Kč, když jsem v úterý kontrolovala, zda se objednávka vyřizuje, bylo to samé zboží (totožná postýlka se stejným kódem) v akci za cenu 1850 Kč. Tak ještě, že jsem objednala v neděli bez akce :-D

Zboží dorazilo v pořádku naprosto dokonale zabalené, že jsme se k němu ani nemohli dostat, nepoškozené.
    Zboží přišlo ve lhůtě 5-7 dnů, za uvedenou cenu v den objednání.
    Komunikace obchodu je sice minimální, některé obchody hned v den objednání nebo druhý den zasílají termín dodání, tady přišly dvě zprávy, že se objednávka vyřizuje a ve čtvrtek přišla informace, že zboží dorazí následující den (tedy v pátek). Vzhledem k tomu, že jsem na dodání nespěchala a převzetí bylo zařízeno na jakýkoliv den, tak nebyl problém.
    Pokud hledáte nejlevnější cenu, tak je obchod správná volba, vážně za tu cenu přijde správné a nepoškozené zboží.

ebambino.cz

• I pres jednu chybku nam poradil servis po emailu a vse jede jak ma.

• Přehledný web
    • Široká nabídka
    • Rychlé vyřízení objednávky

Nakoupila jsem tady prvně, ani jsem nečekala, že vše bude tak rychle vyřízené. Jsme spokojeni. Nemáme, co bychom obchodu vytkli.

ebambino.cz

• Že ho mám blízko bydliště

Perfektní