• nevím o žádné

rozhodla akce
    slušnost(zboží jsem omylem zaplatila 2x a do týdne jsem měla zpět obnos na účtě

• je to rychlé a spolehlivé

• CENA
    • NEVYM

BYL JSEM SPOKOJEN

• zdarma možnost vyzvednout v lékárně
    • nelze poslat na uloženku

• byl nejlevnější

pokud hledáte něco a ukáže vám to tento obchod nejlevnější, tak nakupte

• 1) platba je pouze DOBÍRKOU!!! Přestože mají v obchodních podmínkách uvedeno, že lze platit převodem, realita je úplně jiná!!
    • 2) telefonní číslo, které mají uvedeno funguje ad hoc. V pátek bylo číslo vypnuté, asi měli už víkend.
    • 3) zásilka mně došla částečně, musela jsem reklamovat a zbytek zboží došlo až v druhé zásilce

Obchod nedoporučuji, jsou to amatéři. Jak může v dnešní době internetový obchod nabízet pouze platbu na dobírku?
    Dále telefonní kontakt na stránkách je funkční asi jen podle počasí.
    Celkově za mě NEDOPORUČUJI.

• uvadi moznost doruceni pres PPL jako vecerni doruceni, ackoliv PPL dorucuje vecer asi jen do velkych mest. Upozorneni na to na strankach chybi

• Myslím, že poměrně široký sortiment a dobré ceny.
    • Zboží bylo odesláno 5 dní po objednávce. To není moc velká rychlost, i když to by mi až tak nevadilo. Ani to, že krátce před odesláním mi telefonovali, že zrovna připravují balíček a zjistili, že nemají příchuť zboží, která se na stránkách jevila jako dostupná. Ano, bylo mi to víceméně jedno, ale slečna v telefonu nebyla moc profesionální, když reagovala: "Hahaha, já jsem si říkala, že to asi nevadí". Vadí mi ale, že místo objednaného čaje mi přišel jiný, obsahující bylinu, která je pro mě nežádoucí a na můj dotaz, jakým způsobem mohu zboží vyměnit, už tři týdny nikdo nereaguje.

Nekvalitní služby.

• rozhodne žiadne !!!!
    • maximalna neserioznost, dlha doba dodania, chaos, nulova komunikacia so strany obchodu, vynutena duplicitna platba za tovar !!!!!

Rozhodne sa vyhnite nakupu v tomto obchode !

na tovar sme cakali takmer mesiac, bol uhradeny prevodom vopred, napriek tomu sme kurierovi duplicitne museli uhradit dobierku, aby sme tovar mohli prevziat. duplicitnu platbu nam slubili vrátit, no uz je to vyse mesiaca, telefony vo firne nefunguju, na maili nikto neodpoveda a peniaze nam samozrejme nikto nevratil.

takze prijmem kazdu dobru radu, ako sa da s touto firmou skontaktovat, nakokolko sme tovar objednavali na slovensko.

Nedoporučujem obchod.Objednávka zaplatená predom 17.06.2015, do 07.07.2015 nič nedorazilo. 08.07.2015 zrušenie objednávky a žiadosť o vrátenie zaplatenej čiastky,. Žiadna reakcia, urgencia 20.07., ale bohužiaľ dodnes nikto nereaguje, peniaze nevrátili. Jedná sa o čiastku 1000,-Kč, čo je pre maminu na rodičovskej dosť peňazí :-( Smutné....
    Zlodeji!!!!!!

objednávka a placeno převodem, do 14-dnů zboží nedorazilo, na maily nereagují, telefon odpojený..doubleshiot

• Obchod nekomunikuje, takže zákazník neví, v jaké fázi se nachází jeho objednávka. Doprava na Uloženku se nezdařila, po obdržení vyzvedávacího kódu jsem šla zboží vyzvednout a až na místě se dozvěděla, že zboží omylem dorazilo na jinou Uloženku. Nikdo mě o tom neinformoval.

Zboží za rozumné ceny, dorazilo v pořádku. Nízká cena je asi vykoupena nejistotou, zda zboží dojde a kde se vůbec nachází. První využítí jeho služeb mě bohužel nemotivuje k tomu, abych obchod doporučila či ho znova využila.

• Ani by mi nevadila delší doba dodání, ale po zaplacení bankovním převodem (nikdy jsem s tím neměla problém) po více neź týdnu jsem se tři dny snažila s lékárnou spojit,ale marně.Obchod jsem navštívila osobné,zboží už tam dávno bylo a navíc ho chtěli znovu zaplatit!!!

• velmi dlouhá doba čekání od objednání do doručení na zásilkovnu

průměrný e-shop, ale ta doba byla moc dlouhá

Zboží jsem objednal 2.7.2015, vše mají skladem pouze potvrdili objednávku a nic se neděje, telefon neberou takže nedoporučuji.

• Pro mně hlavně úspora času.

Celkově jsem s nákupem spokojena a mohu doporučit ostatním zákazníkům.

• poodli

pohodli

• -
    • -

nic nekupovat

• nákup zboži v pohodli z domova
    • Komunikace a dlouhá dodací lhůta

Tento obchod nedoporučuji. Po týdnu jsem chtěla informaci o stavu mé objednávky. Bohužel bez odpovědi. Za další 2 dny jsem jsem se pokoušela o telefonický kontakt ale buď bylo číslo vypnuté nebo to nezvedali vůbec. Po dalších 2 dnech jsem emailem objednávku zrušila a následný den mi bylo posláno že se objednávka expeduje. Na můj mail vůbec nereagovali ať pozitivně nebo negativně což si myslím, že korektní firmě vůbec k dobru nic nepřináší. Snad měli pouze jen nějaký výpadek, ale i tak si myslím, že pokud si chtějí zachovat nějakou přízeň svých potencionálních zákazníků měli by umět se i omluvit za svoje chyby. Bohužel mě mrzí, že balíček nyní leží na "Uložence" a já si ho bohužel nevyzvednu.