• Podvodný eshop
    • Lhaní po telefonu na zákaznické lince když už to zvedli
    • Neochota, nezájem cokoliv vysvětlit, neodpovídají na emaily
    • Nespolehliví

!!!PODVODNÝ ESHOP!!!

Dne 24. 7. 2019 zakoupil pod objednávkovým číslem 1476 baterii Black Decker. Tato objednávka mi byla systémem okamžitě potvrzena. Proto jsem 25. 7. 2019 přes internetové bankovnictví obdrženou fakturu ve výši 933,- Kč uhradil. Po úhradě mi následně týž den přišlo emailem storno objednávky bez uvedení důvodu. Ještě tento den, 25. 7. 2019, jsem ihned emailem na toto storno reagoval, že žádám o vrácení celé částky na můj účet. Od společnosti se mi žádné odpovědi nedostalo, 28. 7. 2019 jsem společnost emailem opět urgoval, opět bez jejich reakce. Telefon mi opakovaně nezvedají, když jsem záměrně poprosil dceru, aby na jejich zákaznickou linku zavolala, poprvé a naposledy jsme se dovolali. Operátorka se vymlouvala, že nic neví, že do "systému nevidí", nic nevysvětlila a řekla, že zavolá další den. Řekla pouze, že zboží nemají, že neaktualizují systém, a proto ačkoliv uváděli, že mají 3 kusy skladem, neměli již žádný a nepošlou nic. Druhý den nezavolala, nyní již ani dceři telefon nezvedá. Ve výsledku jsme se jim nedovolali opakovaně asi 10x z různých čísel. Platbu jsem do dnešního dne neobdržel a domnívám se, i vzhledem k tomu, že zřejmě nejsem jediný, kdo má s touto společností tuto zkušenost, že se jedná o podvod.

Doufám, že I touto formou napomohu tomu, že jim v takovéto činnosti bude zamezeno a byl bych rád, kdybych mohl okrádání dalších lidí předejít.

Současně podávám na firmu trestní oznámení a podnět k prošetření jejich aktivit České obchodní inspekci.

• zaplaceno 13.052019
    • nedodani zboži
    • nefér jednání

zaplaceno 13.05.2019 do dnešního dne 08.07.2019 jsem neobdržel zboží ani vracení peněz veškeré podkladi o zaplacení a e-mail předávám policií a finančnímu úřadu NEDOPOROČUJÍ žádné objednaní přes EASY ART S.R.O. tolik času strávení s telefonování a samé výmluvy nefér jednání

• vše- přehledné stránky, příznivé ceny, zabalení, rychlost dodání, komunikace

tento e-shop rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Easyart24.cz

děkujeme Vám za nákup a budeme se těšit zase příště.

EASY ART