• Krásné zboží,moc pěkné ceny,jsou velmi ochotní

Moc ráda zde nakupuji

• Kvalitní zboží
    • Výborná komunikace

Nakupuji zde již několik let. Vždy vše v pořádku.Krásný široký sortiment produktů Vždy si vyberu. 100% doporučuji!

• Se zbožím i s přístupem jsem víc než spokojená.
    • Vysoce návykové nakupovaní na tomto e-shopu.
    • Potřebuji vše co tu nabízí :D

Všem vřele doporučuji

• Velký výběr originálního zboží, když není skladem, určitě se vyplatí počkat! S paní je velmi milá komunikace.

Jednoznačně doporučuji. Jsem maximálně spokojená se zbožím i s přístupem.

• Objednal jsem si kovovy domecek na svicku, prisel mi s kazem již z výroby. Tuto skutečnost jsem reklamoval, jednání bylo rychlé, byla mi nabídnuta alternativa a nakonec urychleně vráceny peníze - bezva servis.

Spokojenost s rychlosti, komunikaci i peci o zakazniky, muzu jen doporucit.

Reakce obchodu e-utulnydomov.cz

Dobrý den,děkujeme za kladné hodnocení,i když nás mrzí,že jsme si nevšimli vadného kusu.Věříme,že třeba někdy v budoucnu již proběhne vše bez problémů:-)
    S pozdravem,
    www.e-utulnydomov.cz

• Kvalitní zboží a seriózní jednání při objednávání zbozi

Doporucuji

Výborný , pekne a kvalitni zboží za velmi přijatelné ceny..

• Krásný sortiment
    • spolehlivá doprava
    • Kvalitní a milá komunikace
    • žádné nemá

Jsem tu moc spokojená. Rychlé dodání kvalitního zboží.

• Výborná komunikace.

• Nic bych si uz z tohoto obchodu nekoupila nez mezbozi odeslali trvalo dobry mesíc navic v jine barve,tak sem si ho nevyzvedla a jeste me zauctovali smesnych 200 kc za nevyzvednuti zasilky.Pritom jsme byli domluveni ze do tydne to prije a prislo za 20 dnu.Jo a kdyz nezaplatim tak vyhrozujou exekucnim vymahanim.Hnus a ne obchod.

Nic nekupovat.

Reakce obchodu e-utulnydomov.cz

Vaše tvrzení jsou lživá.Zboží-pec na jablka-jste objednala 12.11.,zásilka Vám byla odeslána dne 20.11. na dobírku.Zboží nebylo vyzvednuto,na emaily jste nereagovala,proto ani nechápeme tvrzení,kde tvrdíte,že zboží bylo v jiné barvě,když jste balík vůbec nepřevzala!Navíc toto zboží je vyráběno pouze v jedné barevné variantě.Vzhledem k tomu,že jste zboží nevyzvedla,bylo Vám účtováno poštovné složené z dobírečného a připojištění na křehké,které činilo 155,-Kč dle ceníku České pošty+jsme Vám naúčtovali 50,-Kč na úhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s odesláním zásilky.

• Zboží zde nakoupím za rozumnou cenu
    • nic mě nenapadá

Přehledná nabídka zboží,vynjkajicí komunikace,nemám žádný problém.

• Skvělá komunikace a ochota.

Jsem velmi spokojena a určitě se budu těšit na příště !

• Velká nabídka zboží, možnost výběru v klidu z domova.
    • Zatím žádné.

Vřele tento obchod doporučuji i dalším klientům. Určitě nebudou zklamáni. Možnost použít zboží i jako velmi neotřelý a voňavý dárek.

Rychlé, příjemná komunikace

• neaktualni stranky..stale vyveseno zbozi, ktere uz neni a ani nebude...napr. dvojita rukavice etude de fleur

• zajímavý sortiment, výborná komunikace
    • možnost seznamu zboží v jednotlivých kategoriích zobrazit např.dle ceny

Velmi pěkný a milý obchůdek

• Líbí se mi tento styl
    • Dlouhé dodací lhůty

Hezké, přehledné stránky, zajímavý styl, ale dlouhé dodací lhůty.
    E-mail nelze přečíst, kódováno, nevím co po mě chtějí, musím kontaktovat telefonicky.

• Stary styl
    • Drahá dodávka

Pěkný styl,snadno čitelný,super zboží

Reakce obchodu e-utulnydomov.cz

Děkujeme za Váš názor,cena dopravy je dána Českou poštou,kterou bohužel nemůžeme ovlivnit,i tak zůstává nejlevnější dopravou z různých přepravních společností.