• Naprostá spokojenost, rychlost dodání, komunikace. Super.

• široká nabídka zboží
  • Shipment did not arrive yet.

• Příznivá cena

Po čtrnácti dnech zatím nebylo zboží ani odesláno.

• Krásné zboží, odpovídá popisu . . .

• cena výrobku
    • zboží skladom
    • nákup nad 5000 ale doprava sa musela platit

O tom že budem platiť dopravu som za dozvedel až pri súhrne objednávky, dovtedy sa tvárili že pri nákupe nad 5000kč bude zdarma

• Dodací doba nebyla vůbec dodržena, obchod se ozval až po urgenci

• rychlé jednání

zvláštní, že obchod se začne moji objednávkou zabývat po týdnu, a pak mi sdělí, že zboží údajně není k dispozici.

Reakce obchodu E-spani.cz

Dobrý den, vysvětlili jsme si to v koresponci. Zboží se doskladňovalo, dodavatel dodávku potvrdil, ale den před dodáním některé zboží vyškrknul. Toto bohužel nemůžeme ovlivnit.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a jsem velice spokojená. Doporučuji!

Děkujeme

Rychlost dodání, vše OK

• komunikace

• Pomalý
    • Penize byly na uctu a přesto odešlo az o den pozdeji, pomalá reakce.

Reakce obchodu E-spani.cz

Dobrý den, objednávka byla vytvořena ve středu 7.3 ve 22.19. a expedována v pondělí 12.3. . Pokud platby nejsou na účtě do 10,00 odchází až druhý den. Bohužel v sobotu a neděli dopravci a banky nefungují.

• Zboží objednáno 25.1.20187 (deklarováno e-shopem jako zboží skladem).
    Objednávka potvrzena 26.1.2018 od té doby až do dneška 8.2.2018 nedošlo ani zboží, ani žádná zpráva z e-shopu ohledně stavu objednávky.

Reakce obchodu E-spani.cz

Dobrý den, část zboží/ povlečení/ se zadává do výroby a šije se /skladem je uveden vzor/ zboží již dnes bylo zadáno do přepravního listu dopravce a zítra se bude expedovat.

Vše proběhlo v naprostém pořadku,nemám co vytknout.

• Zboží přišlo špinavé jako by bylo skladováno v uhelném dole a to dost dlouho

Reakce obchodu E-spani.cz

Dobrý den,plastové zboží je u dovozce skladováno ve venkovních prostorech i když u nás projde mytím, tak půlroční skladování se projeví hlavně u bílého plastového nábytku. U výrobku je také adekvátní sleva z 220-, na 140,- Kč.

• dobré ceny, široký výběr, přehledné stránky
    • nedodržení termínu dodávky, komplikace s předáním zboží přepravní firmě

Firma garantuje dodání zboží skladem do 2 pracovních dnů. Objednávka zadána dne 27.11. Paní z distribuce e-spaní byla sice velice vstřícná a milá, ale v předání zakázky přepravní firmě byl značný chaos včetně zadání podkladů. Firma Top Trans byla naštěstí ochotná komunikovat i bez vystaveného přepravního listu, který nebylo možné bez správně zadaných údajů od e-spaní vůbec vystavit. Takže nakonec po cca 10 telefonátech na e-spaní a TopTrans vyřešeno a zboží, které bylo skladem, bylo doručeno osmý pracovní den místo garantovaného druhého. Děkuji TopTransu, který ještě týž den, kdy konečně obdržel správně zadanou zakázku (7.12.), zboží doručil.

• Rychlé doručení, dobrá komunikace.
    • Objednám-li na shopu e-spaní, další komunikace je z adresy e-kempováni, což (zvláště napoprvé) mate.

Jsem velmi spokojena, rychlé dodání, zboží krásné, kvalitní, vše bez problémů, děkuji.

Děkujeme