• neodborný servis
    • neodborně provedená práce
    • provedena nevyžádaná práce - zamaskování chyb
    • arogantní jednání majitele i zaměstnanců

POZOOOOR!!!! Nejhorší ever. Neumí ani namontovat vázání. Provrtali nám nové lyže skrz při montáži vázání. Vyboulená skluznice. Arogantní jednání postaršího majitele při reklamaci. Reklamace neuznaná. POZOOOOR!!! Do telefonu slíbí cokoliv, ale skutek utek. Udělají cokoliv, aby svou chybu zamaskovali např. nevyžádaným a neodborně provedeným servisem. Nedoporučuji!!! Doporučuji se vyhnout velkým obloukem!!! Mají i pobočku v Podolí. To samé s bledě modrém. Kdyby šla recenze bez hvězdy, dal bych jí. POZOR Nikdy více!!!!

• Arogantní jednání majitele i zaměstnanců při reklamaci
    • Neodborně provedená práce
    • Neodborný servis

POZOOOOR!!!! Nejhorší ever. Neumí ani namontovat vázání. Provrtali nám nové lyže skrz při montáži vázání. Vyboulená skluznice. Arogantní jednání postaršího majitele při reklamaci. Reklamace neuznaná. Do telefonu slíbí cokoliv, ale skutek utek. Udělají cokoliv, aby svou chybu zamaskovali např. nevyžádaným a neodborně provedeným servisem. Nedoporučuji!!! Doporučuji se vyhnout velkým obloukem!!! Mají i pobočku v Podolí. To samé s bledě modrém. Kdyby šla recenze bez hvězdy, dal bych jí.

• Nepřišel jsem na výhodu.
    • Když napíšete zápornou recenzi na stránky obchodu, tak ji prostě smažou

Bohužel jsem zklamaný, byl jsem objednaný tři dny dopředu a nakonec jsem si nic nekoupil. Nabízené zboží -
    předváděcí lyže Lusti, byly zmatečné předváděné a nakonec mě odradil stav lyží, který byly po servisu s dírou ve sklenici, kdy mi bylo řečeno ,že to není problém odstranit při další servisu ( když byly lyže po provedeném servisu) a nakonec byly prodavačkou lyže prohozené za jiné , stejně smutné . No raději jdu do nových, koupě předváděcích , za tyto ceny je omyl.

+ : rychlé vyřízení objednávky, příjemná obsluhu, dobré rady (jak např. upravit vázání dle boty - zvládla to i blondýna :-), takže super)
    -: nedostatek velikostí (oblečení na lyže) na skladě pro ženy

• Vše proběhlo bez problémů
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Jinde nedostupný sortiment - testovací, pravidelně a kvalitně servisované české lyže s výborným poměrem cena/kvalita.

Obchod, který je radost navštívit skutečně i virtuálně - s kvalifikovaným a pro věc zapáleným personálem, který jedná i s nepoučeným zákazníkem ochotně, jako s rovnocenným partnerem, což se projevuje i v komunikaci v e-shopu, kdy je jakýkoli sebemenší problém se zákazníkem ihned komunikován e-mailem i telefonem. (Nejedná se o ojedinělou zkušenost, poprvé jsme zde nakupovali před třemi roky a zkušenost je stejná.)

• Znají a poradí. Profíci.
    • Vstřícné jednání a nadstandardní ochota.

Perfektní! Doporučuji.

• Profesionalni pomoc pri vyberu.
    • Zkusenost v oboru.
    • Poctiva komunikace.
    • Moznost testovani produktu.

Jeden z mala obchodu nabizejicich znacku LUSTI.
    Dlouhodobe dobry obchod i pujcovna - moznost ozkouset a pak zakoupit.

• Velice kvalifikovaný personál.
    • V této chvíli mě žádné nenapadají.

Naprosto spokojen, dobrá komunikace s prodejcem.

• Konzultace, montáž a seřízení vázání.
    • nejsou

Bezproblémová komunikace i dodání zboží. Doporučuji.

Perfektní !!!!!!!!

• Mají LUSTI na prodej i zapůjčení
    • Výborný servis
    • Parkování

Jsou tam příjemní lidé

Reakce obchodu SNOW FOR FUN

Děkujeme. S parkováním u Skicentra Podolí bohužel nic neuděláme, nicméně u našeho Skicentra Prosek je tomu právě naopak - velké a vesměs prázdné parkoviště :)

• Dostanu co potřebuji

Pohodové, doporučuji.

• Dnes mi došly lyžáky za super cenu.
    • Pánové jsou ochotni, vstřícní a poradí se vším.
    • Jen prkotina - mohlo by být pružnější odpovídání na email, ale chápu že netráví celý den na netu.

Dobrá zkušenost a můžu jen doporučit :)

• Vstřícnost a ochota personálu.
    • Špičkový servis lyží.
    • Umí poradit.
    • Je vidět, že je to baví.

Rozhodně doporučuji.

• x
    • Objednal jsem set lyží s vázáním za 7900,- dle nabídky Heureky, vzhledem k pokročilé sezóně mi přišla cena adekvátní, po objednávce mail od prodejce, že za uvedenou cenu mi zboží nemohou dodat (údajně chyba systému) a nabízí cenu k prodeji cca 15 000,- Kč.

Neseriózní jednání, falešně nízká cena, po negativní odpovědí na nabídku žádná odpověď

• osobní přístup, chota, odbornost

• Přehled rychlost

Zakoupil jsem si lyže jako testovací, loňský model. Dle popisu týden používané na testování. Jsou zhora více poškrábané než jsem čekal, ale skluznice v perfektním stavu. Spokojenost a doporučuji

• - kvalitní značkové lyže
    • - kvalitní servis lyže (špičkový stroj montana swiss)
    • - testovací lyže

příjemný obchod, pořádá zájezdy k testování lyže i kola, v létě kola, v zimně lyže :)
    Jsem spokojený hlavně servis lyže, jsou kvalitní...doporučují, měl jsem jinde ski servis katastrofa špatně broušen hrany...