• Rychlost a spolehlivost

Výborný

• Příliš drahá doprava
    • Dopravce nekontaktuje telefonicky předem o čase dodání.

• Nefunkčnost platby kartou, nutnost telefonické domluvy. Následně dlouhá doba na spárování platby.

• Jasno tomu - kdo ví co chce!
    • Už máme vyzkoušené + potřebujeme !
    • Montovat už také umíme.

Kdo potřebuje kovové regály - jako např. my pro možnou návštěvu řeky v domě-může nakoupit i na jiné účely hodí se kamkoliv.
    Jen jednou - jiný počet otvorů na jedné ze čtyř stojin-nám montování hodně komplikoval. Po přepočítání jsme reklamovali+ bylo vyřešeno. Víckrát už problém žádný.

Kvalita za rozumnou cenu !

• Trošku zmatečné jednání při zasílání zboží. Přes email jsem byl požádán o doplnění adresy (kterou jsem již jednou vyplnil v objednávkovém formuláři). Po doplnění adresy bylo na balíku uvedeno pouze sklad Ostrava. Místo celého názvu Firmy, podle které by se řidič navigoval. A navíc jsem uváděl číslo na skladníka a řidič volal mě.

Obchod nabízí kvalitní regály které jsem hledal. Zboží jsem objednal a v pořádku dorazilo. Až budu potřebovat další tak se vrátím.

• Kvalita výrobků. Rychlost vyřízení.

Všechno proběhlo v pořádku. Jenom dopravce - řidič volal v okamžiku až když byl na místě dodání. Jsem zvyklá, že dopravci - řidiči volají hned ráno, aby byl čas, kam a v kolik zboží dopravit. Byla náhoda, že jsem byla blízko bydliště a mohla jsem se vrátit a zboží převzít.

• Kvalita

Perforovaná stěna je společně s držáky neúměrně drahá myslel jsem si, naivně, že budu mít 2 za takovou cenu. Z hledsika nedostatku času jsem neřešil vrácení (cca 900 Kč za celou sestavu). Doporučuji zřetelně na webu označit - je to pouze závěsný program BEZ stěny.
    S přáním pěkného dne.Tomeček

• rychlost dodávky
    • i z minulosti zboží vždy v pořádku

zboží odpovídalo představě a dorazilo velmi brzy, takže krátký čas od nápadu k realizaci

• Kvalitní regály
    • v případě osobního odběru, nutno platit ve výrobním závodě(ul.Průmyslová, Č.Těšín) vyzvednutí ale někde za Těšínem. Což jsem se dozvěděl až pří zaslání faktury, tudíž po objednání.

Kvalitní zboží za super cenu. Doporučuji. Jen ten osobní odběr trochu problém.

• předražené poštovné

• Prizniva cena
    • ------

prizniva cena zbozi ,obchod doporucuji,dobre jednani

• přehlednost, velký sortiment

doporučuji pro nákup

Doporučuji.

• Obchod patří výrobci objednávaného zboži
    • Platba on-line nefungovala, dopravce málo spolehlivý

Nefungovala platba on-line, museli jsme si telefonicky vyžádat zálohovou fakturu - teprve po jejím uhrazení došlo k zaslání zboží, tím se dodávka zpozdila.
    Dopravcovo sledování zásilek přes internet vůbec nefungovalo. Dopravce jsme očekávali dva dny - objevil se druhý den bez jakéhokoliv avíza!

• Namísto objednaného regálu šíře 70 cm dorazil regál šíře 80 cm !!!! přičemž přiloženým leták udává šíři 70 cm !!!?????

• Drahá doprava

• šíře sortimentu, příznivé ceny ve srovnání s konkurencí, slevové akce
    • Pro mně je to vzdálenost a nemožnost osobní prohlídky zboží (bydlím v Chebu). Chápu ekonomické důvody, ale škoda že nejezdí i závozník, jsou lidé, kteří z nejrůznějších důvodů nejsou schopni si těžké zboží uklidit až do sklepa nebo vyššího poschodí.

Absolutní spokojenost. Kdo to zkusí, neprohloupí.

• Kvalita, funkčnost
    • Pouze lehce nepřehledný web