• Všetko ok
    • Nič
    • Spokojnosť
  • Objednávka v poriadku dorazila na Slovensko, nemám žiadne pripomienky, je to spoľahlivý obchod.

• Pohotova komunikace a rychle poslani zbozi z vlastniho skladu.

• dobrá komunikace s obchodem
    • kvalitní zboží

Dobrá komunikace, rychlé dodání

ochota, vstřícnost, rychlé jednání, doporučuji

Vstřícný přístup, ochota samozřejmostí, rychlé reakce, vše skladem!!!

• Vse na sklade - okamzite odeslani k zakaznikovi

spokojenost

• vše v naprostém pořádku

Vše proběhlo v naprostém pořádku. Zboží bylo připraveno rychle, bezproblémově

Nabídka a cena.

objednávka byla rychle bez problémů vyřízena

Objednané zboží bylo ihned doručeno, jsem spokojená.

• všechno rychle vyřízeno
    • obchod doporučuji

Zboží dorazilo v pořádku, jen mě zarazila komunikace:
    Po svátcích mi volal nějaký pán, že prý nevidí mou platbu a že co není ten den zaplacené, tak pošle až v pondělí a jestli to chci poslat na dobírku. Řekla jsem, že se na to hned podívám a po zjištění, že jsem platbu opravdu neposlala, jsem zadala ihned okamžitou platbu a prodejce o tom informovala emailem. Za pár minut jsem dostala odpověď, že děkují za informaci a že to pošlou v pondělí... Vše se to dělo opravdu vždy během několika minut. Tak nějak nechápu, proč mi volali, když platbu nakonec měli záhy, ale stejně mi to poslali až v pondělí. To mi přece mohli napsat emailem, že platbu nevidí a že z důvodu dovolených to pošlou až další týden a nemuseli se mnou o tom 5 minut diskutovat a tvrdit mi, že to je odvislé od toho, jestli tam tu platbu mají nebo ne...
    Také bych uvítala detailnější foto rukávů, když pyžamo přišlo, zjistila jsem, že to má takové ty nezačištěné okraje, což se mi vůbec nelíbí. Chápu, že to je moderní, ale z té obyčejné celkové fotky to nešlo poznat... Nicméně je problém sehnat klučičí pyžamo laděné do červena a synovi se líbí, takže jsme ho nakonec nevraceli.

• Rychlé dodání, nízké ceny

Děkuji moc za perfektní komunikaci.

Veľká spokojnosť.Tovar ktorý som nikde nezohnal mali na sklade.Troska dlhšie dodanie ale nič hrozné.

Zboží je super, jsem velmi spokojená, děkuji. Zásilka byla doručena velmi rychle, vše proběhlo naprosto v pořádku.

• Milé a vstřícné jednání