Rychlost,cena,jednání.

rychlost, vse ok

• zboží z obchodu zasláno rychle

Problem s doručením byl na strane Ceske posty. Cekal jsem v stanoveny den cele odpoledne na doruceni, telefon na postaka zvonil ale on to nebral, nakonec se nikdo ani neozval.. Pak jsem si pro pneu radeji zasel na postu sam.
    Ceskou postu nedoporucuji.

• Velmi rychlé dodání do druhého dne

• Ochota s obědnávkou a bleskové doručení.

rychlost doručení

• Doporučuji

• Obchod spolupracuje jen s českou poštou a to není výhra.

Pneumatiky jsem objednala 27.11. večer, zaplatila, obchod garantoval odeslání objednávky 29.11. a doručení do 4.12. Zboží stále nedorazilo... Lživá reklama...

Reakce obchodu E-PNEUMATIKY.cz

omlouváme se za pozdní doručení vaší zásilky. Bohužel došlo k selhání u dopravce, čemuž jsme nemohli zabránit. Zásilku jsme připravili k odeslání, ale dopravce nám ji neodvezl kvůli nedostatečné kapacitě vozidel. Takže doručení trvá déle než je obvyklé. Neberte to prosím jako výmluvu, ale jen jako vysvětlení.

E-pneumatiky.cz

Pokud najdete u tohoto prodejce jen jednu pneu a u druhého prodejce ,který nemá ve svém názvu pouze E ; tu samou tak je to jeden a ten samý a nakonec Vám to pošle někdo úplně jiný. Bohužel ve výsledku pouze jedna pneumatika. Takže jednu opravdu na auto dát nemůžete. Je pravda že ji ale potřebuji prodat. Tak Vám bude ležet Krásná nová pneumatika doma za pouhé necelé 4000. Je to jako když hrajete černého Petra. S Vámi již nikdy.

Reakce obchodu E-PNEUMATIKY.cz

rozumíme vaší nespokojenosti a omlouváme se. Jedná se však o specifickou pneumatiku, která není nikde k sehnání. Proto bohužel nemáme víc kusů skladem. Navíc pneu nejde sehnat ani u dodavatele. Neberte to prosím jako výmluvu, ale jenom jako vysvětlení.

• Předáno ihned přepravci
    • Mají kapacitu na konci roku

naprosto v pohodě.. díky

Vše rychle a v pořádku

• Čas dodání

Totalní propadak, ani po 12 dnech od objednani zbozi nedorazilo. Velka cast problemu byla zrejme u DPD, ktere melo pneu dopravit, ale navzdory sms o doruceni nakonec k doruceni opakovane nedoslo.
    Po zavolani do obchodu byla dohoda, ze situaci ohledne doruceni proveri a ozvou se zpet, ale k tomu jiz nedoslo...

Dobrý den, Honzo,

je to přesně, jak píšete. Zboží je u DPD a oni ho nyní nedokáží doručit. Snažili jsme se dodání urgovat, nicméně jsme se nedozvěděli přesný termín doručení. Neberte to prosím jako výmluvu, jen jako vysvětlení. Moc nás to mrzí.

• Rychlost doručení
    • Komunikace obchodu.

Naprostá spokojenost.

Rychlé objednání,i doručení.Včetně komunikace s dopravcem