• Kvalita zboží a rychlost dodání

• Rychle a bez komplikací

Zásilka ,profesionální práce.

• Firemní doprava na místo

rychlé dodání . Slušné vystupování řidiče.Dopraveno bez poškození.

• Rychlost dodání, perfektní komunikace.

Rychle jednání,perfektní domluva s řidičem,zavolal v kolik bude na místě.Už jsme zde nakupovali a jsme opět velmi spokojeni.

• Rychlé vyřízení objednávky.

rychlost

• kompletní sortiment na stavbu plotu, přehledné stránky, položky skladem, dobré ceny

OK.

• Rychlost doručení

• doprava zdarma

• dodáno to, co bylo objednáno
    • arogantní, sprostý, drzý a líný dopravce. Nikdy jsem se nesetkal s horšími individui! Přijeli o 3 hodiny později, nic vykládat nebudou, ačkoliv v autě byli 2 muži + drzá dívka. Na pár podhrabových desek mám prý mít mechanizaci!
    • dodána jiná bonusová publikace bez jakéhokoliv upozornění

Reakce obchodu e-pletivo.cz

Dobrý den pane Phekarte,
    moc mě mrzí Vaše nepríjemná čtvrteční zkušenost s našim řidičem p. Mazurem. Ihned po Vašem zavolání jsem se snažil sjednat nápravu, aby Vám byl náklad řádně předán a tento řidič, který vrhá špatné světlo na ostatních skvělých 30 spolupracovníků byl již propuštěn a toto své jednání musí předvádět jinde, kde mu ho budou tolerovat.. Velmi se Vám za tuto nepříjemnost omlouvám. Libor Velísek, majitel firmy.

• Dobré ceny, kvalita

Vše v pohodě

• Komunikace ,rychlé dodání ,dobrá cena.

Určitě doporučuji.

Řidič přijel ráno před 8. hodinou a ani neměl slušnost zavolat alespoň 15 min. předem. Musel jsem 72 dvou letou maminku tahat z postele, aby šla otevřít ho v pustit dovnitř. Řidič jí na to odpověděl toto tady budu skládat já?!Tak takové chování jsem dlouho nezažil! Když si objednám službu a zaplatím tak očekávám maximální servis. Nicméně co se týče výrobků s tím nemám žádný problém. Objednávka také byla bez problémů.

Reakce obchodu e-pletivo.cz

Dobrý den pane Mrázi,
    nezlobte se, ale my pracujeme od 6 hodin do 7 hodin do večera. Zjištoval jsem si podrobnosti a řidič Vám předem volal, ale protože se nedovolal, běžně dojel na smluvený čas (osmou hodinu) na Vaší adresu a zazvonil na Váš zvonek s tím, že jede předat objednaný materiál na plot. Navíc se jednalo o objednávku vystavenou na firmu s r.o., takže nevím jak chcete aby řidič předjímal, že budí 72 letou paní. Samozřejmě slušně počkal, než se nachystáte na převzetí. Vaši mamince přeji zasloužený důchod a klidný spánek, ale Vaše představa naší služby - dopravy výrobků do 3 dnů po ČR zdarma - že budeme čekat do 10 hod. než Vaše 72 letá maminka vstane asi s maximálním servisem nemám nic společného. Libor Velísek, jednatel firmy.

• Skvělé ceny
    • Produkty skladem

• Perfektní komunikace, dodržování dodacích termínů. Přehledný e-shop.

Velmi profesionální přístup od objednání po dodávku na místo určení.