• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 3 týdny

Vše v pořádku

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 1 měsícem

• velký výběr zboží
    • kvalita

Byla jsem mile překvapena, zboží je kvalitní, odpovídá popisu, vše mi sedí i velikostí. Vše proběhlo rychle a bez problémů. Určitě ještě nakoupím.

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 2 měsíci

• Skvělý výběr, skvělé ceny, super material punčoch, krajky v pase se silikonovym pásem jsou proste top
    • Asi žádna,možna bych uvitala řazeni punčochoveho zboží podle “den”

Proste top

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 2 měsíci

Objednala jsem si poprvé. Jsem spokojená.

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 2 měsíci

• V tomto obchodě nakupuji pravidelně, řekla bych dokonce, že jsem se na něm stala závislá :-) S objednávkou nikdy nebyl žádný problém, zboží vždy dorazilo rychle a v pořádku. Dokonce nebyl ani problém s výměnou za jinou velikost. Komunikace s obchodem je na jedničku, zboží krásné a kvalitní.
    • Jedinou nevýhodou je, že je zboží tak skvělé, že už budete nakupovat pravidelně každý měsíc, nedá se prostě odolat ;-) Brzy budu muset přikoupit další skříň :-D

• Rychlost, spolehlivost

Perfektní, rychlý nákup

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 3 měsíci

• Pohotová komunikace
    • Příznivé ceny punčochového zboží
    • Neúplná komunikace

Po tom, co mi obratem napsali, že kvůli chybě nebylo zboží ve velikosti, co jsem si objednala již na skladě (ačkoliv na eshopu byla dostupnost skladem), a následné emailové korespondeci, kde jsem napsala, ať mi buď pošlou velikost menší, nebo ať mi pošlou pouze ostatní zboží, neobdržela jsem již odpověď a tak jsem nevěděla, co vlastně dostanu.

• nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 9 měsíci

• Rychlý bezproblémový obchod
  • nakoupil v obchodě e-marilyn.cz před 9 měsíci

• kvalitni zbozi, rychle dodani, moznosti

prijemne prekvapeni, velka spokojenost se zbozim a jeho kvalitou