• Hezký přehledný eshop. Cena.
    • Zboží nebylo odesláno ani po 7 dnech. Kdybych neplatil předem, už bych objednával jinde.

• Nikdo zboží nekontroluje před odesláním

Zboží nepošlou na pokusy o komunikaci nereagují.

zboží zatím nedorazilo

• Dlouhá čekací doba na dodání zboží

• náhradní sítka ke štítu přišla uplně jiná než na fotce
    • je mi k ničemu

Všechno klaplo ale objednávka v nedohlednu tak sem objednávku zrušil.

• Dlouhá doba doručení, zatím nedošlo.

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

omlouvám se Vám, máte pravdu, týden balík u nás visí, prověřím proč nebylo odesláno. Přijměte prosím moji omluvu.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Mgr. Zdeněk Müller.

Je snima spatna komunikace napisi jim email ze chci zboží poslat o týden dyl zboží neposlou tak udělám novou objednávku přijde i to dvakrát

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

Dobrý den, omlouvám se Vám za zpoždění s první objednávkou, došlo k chybě, následně jste udělal druhou objednávku o týden později, proto Vám byl poslán i druhý balík, nemohli jsme vědět, že objednáváte pouze 1x. Objednávku z 21.5. 2023 jsme poslali druhý den. S pozdravem Mgr. Zdeněk Müller. Děkuji za pochopení.

• Ještě mi nic nepřišlo chtel sem to aby to přišlo tenhle týden

Zboží jsem objednal a uhradil v sobotu 9.4.2022. V neděli 10.4.2022 jsem od majitele eshopu obdržel zprávu, že zboží bude distribuováno v úterý 12.4.2022. Ve skutečnosti došlo k předání zboží České poště teprve ve čtvrtek 14.4.2022. Protože je v pátek 15.4.2022 a v pondělí 18.4.2022 státní svátek, bude mně zboží doručeno pravděpodobně 19.4.2022.

• Objednávka zrušena z neschopnosti dodat objednané zboží, ačkoliv bylo uvedeno na eshopu jako skladem.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

velmi se Vám omlouvám za komplikace spojené s nákupem.

Děkuji. S pozdravem Zdeněk Müller.

• Zboží po 14 dne ani po opakovaných urgencích a slibech nedodali..Poté jsem zrušila objednávku a musela jsem ještě urgovat i vrácení peněz.

Vážená paní Aubrechtová,

ještě jednou se Vám upřímně omlouvám. Několikrát jsme spolu komunikovali o důvodech zpoždění a platbu jsme ihned vraceli po naší emailové domluvě.

Promiňte prosím, jedná se o lidskou chybu, bohužel nelze vždy předejít poškození zboží ve skladu a následně zajistit nový kus, hlavně v dnešní době výpadků zboží na trhu.

• Špatné

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

velmi se Vám omlouvám za problémy, posun expedice způsobil prodloužený víkend. Vaši objednávku odešleme v nejbližším možném termínu.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Zdeněk Müller.

Objednávka uskutečněna a zaplacena v pondělí, vše podle obchodu skladem. Z obchodu přišla zpráva, že ve středu bude expedice. Další pondělí a stále nic.

Vážený pane Kučero,

velmi se Vám omlouvám za zpoždění, už jste od nás dostal email o odeslání, objednávku jsme dnes odpoledne předali ČP, během večera byste měl dostat oznámení i ze strany ČP.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Zdeněk Müller.

13. června objednáno a zaplaceno (zboží skladem)
    14. června e-mail: předpokládaný termín expedice 16. června
    Dnes je 20. června a Heuréka se Zbožím chce recenzi na obchod a zboží.
    Takže copak mám napsat? Mizerná komunikace, nepravdivé informace, nedoporučuji zde nakupovat.
    Co to je za firmu, která má v novinkách 20. 6. 2021 uvedeno, "Podzimní akce na zahradní techniku STIHL, akční nabídka STIHL podzim 2020. Akce probíhá od 1. 9. do 30. 11. 2020".
    Hlavně že mají na úvodní stránce nabídku respirátorů a antigenních testů. Firma, která se zabývá prodejem lesní a zemědělské techniky.

Vážený pane Ruse,

velmi se Vám omlouvám za neinformování o zpoždění, problém nastal u Žací hlava AutoCut C 3-2. Na trhu je velký výpadek se zbožím, krize se projevila se zpožděním a termíny se posunuly. Uznáváme chybu skladu na naší straně, u zboží nebyla uvedena správná skladová dostupnost.

Napíši Vám ještě email, máte platbu kartou, hlavy dostaneme od 22.6. 2021 a můžeme tedy objednávku ihned stornovat, nebo zde je možnost vyčkat z Vaší strany.

Děkujeme za upozornění, Novinka se špatně zobrazovala. U produktů na Úvodní straně jsou záložky a respirátory a testy máme ve výprodeji, proto je zde máme.

• Neaktuální e-shop.

• Dlouhá doba dodání, přišla jiná barva značkovacího spreje než bylo objednáno, zboží hrozně zabaleno

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

omlouvám se Vám, zboží jsme odesílali za tři pracovní dny, což delší doba než obvykle.

Prosím Vás, jaký typ spreje jste dostal? Pokud došel SOPPEC fluo Marker místo SOPPEC forest Marker, pak jsou zaměnitelné, ale nemělo by se to stát bez upozornění z naší strany. Pokud jste tedy dostal SOPPEC fluo Marker, tak ten je lepší a má také lepší trvanlivost na dřevě.

Přijměte prosím upřímnou omluvu za potíže spojené s nákupem. Pokud byste chtěl problém řešit, napište mi prosím na [email protected]

Děkuji za pochopení. S pozdravem Mgr. Zdeněk Müller.

• Dorazilo jiné zboží.Klamná nabídka doplněná fotografií!Nesnesu podvody!!

Vážená paní Maderova,

omlouvám se Vám, ale již jsem na Váš požadavek reagoval na zbozi a nedostali jsme od Vás odpověď o jakou záměnu se jedná.

Prosím Vás, napište mi na [email protected] o jakou záměnu se jedná, jakou nesrovnalost máte na mysli. Objednala jste si New Holland T6070 Big Farm RC model - Britains 42601, ten jsme Vám poslali. Zboží můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od převzetí.

Pokud došlo k chybě, nesedí dodané zboží, nebo neodpovídá Vašim požadavkům, prosím ozvěte.

Děkuji za pochopení. S pozdravem Mgr. Zdeněk Müller.

Tento obchod jednoznačně nedoporučuji a to z důvodu,že 2 ks respirátorů které jsem si objednal byli vloženy v jednom obalu který byl otevřený,což jsem zjistil až po otevření krabice.

Reakce obchodu Zahradní technika Stihl Konice

velmi se Vám omlouváme za pochybení.

Dostal jste asi zásilku respirátorů z velkého balení, kdy nejsou samostatně baleny, ty jsou dodávány volně v papírové krabičce. Pokud byste chtěl respirátory vrátit, pošlete nám je prosím zpět.