• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 3 měsíci

• Přestože obchod uváděl zboží skladem, tak jsem na dodání čekala 7 pracovních dní!!!
    • Zboží bylo dodáno do jiného výdejního místa (do Zásilkovny místo do Uloženky) než bylo dohodnuto!!!!

Reakce obchodu e-ladykarneval

zboží máme opravdu skladem a hned jsme Vám ho poslali. Zboží jsme poslali přes Zásilkovnu, protože jste byla jediná, která chtěla tuto dopravu a náš smluvní dopravce pro jeden balík nechcete k nám zajíždět. Balík se posílal v minulém týdnu, před svátky, kdy je nejméně objednávek za celý rok a největší zmatky s dopravou. Pobočka Zásilkovny na kterou šlo Vaše zboží je ve stejné ulici jen o domy vedle, peníze za dopravu byly stejné, jako za Uloženku, nic víc jsme Vám neúčtovali. Bohužel, jak jsme zjistili se Váš balík přes svátky ztratil v centrálním skladu, to jsme zjistili a dopravu urgovali. I když jsme Vám chtěli v nejlepší víře vyhovět k Vaší spokojenosti, tak se nepovedlo... Moc se Vám omlouvám za dopravu a dáváme Vám 10% slevu na další nákup v obchodě.
    Jinak slamáky, co jste si koupila, tak jsou top v prodejnosti v kategorii- https://www.e-ladykarneval.cz/index.php?id_product=3433&controller=product&id_lang=6
    Za obchod
    Pavlína Dvořáková

Vše v pořádku.

• ochota změnit zboží

• zásilkovna
  • nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 1 rokem

• Skvělá komunikace, velmi příjemná paní při osobním odběru
  • nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 1 rokem

Levné ceny a široký sortiment na karneval.

• nevím
    • nevím

Obrázek byl hezčí,než realita

• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 1 rokem

Skvělá komunikace, přehledné web stránky.

• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 2 lety

• nabízí všechny možné varianty, nápady, velikosti, barevnost,

Našla jsem, co jsem potřebovala,
    materiál, střih, barevnost, velikost.
    Okamžité vyřízení.
    Vstřícné jednání.

• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 2 lety

• Perfektní komunikace prostřednictvím emailu i telefonu.
    • Nedostatečná komunikace s dopravcem.

Zboží zaplacené bankovním převodem bohužel dorazilo na dobírku. Po telefonické dohodě milá paní vše vyřešila a ihned mi vrátili peníze na účet. Chyba se stát může, potěšilo mě vlídné jednání a okamžité řešení problému.

• Dobrá nabídka.

Doporučuji.

• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 2 lety

• Obchůdek je dost zastrčený v uličkách Prahy, nemohla jsem ho vůbec najít, lítala jsem podle navigace asi 30 min úplně zbytečně, kdybych tušila, že projdu podchodem a jsem tam hned, ale to je moje blbost :D jen si myslím, že to spousta lidí neví.
  • nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 2 lety

• zboží jsem jinde nenašla
    • na doporučení
    • žádné,možná ještě o něco větší výběr co se týče velikostí 146-152

výborná komunikace,ochota ze strany prodávající,hlavně paní v obchodě byla velice příjemná a vstřícná,vše zařídila,jak jsme potřebovali,a zboží došlo včas-spletli jsme způsob převzetí.Tímto ještě jednou moc děkujeme!!!

• velký výběr

• cena,komunikace,rychlost

• rychlost, splehlivost

spokojenost se službou

• nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 2 lety

Perfektní rychlost a spolehlivost obchodu. Uši vlka však nejsou moc kvalitní, vypadávají ve velkém a máme je všude po bytě a tak doufám, že než ji syn použije na slavnost,tak vydrží.:-(

• Rychle doruceni
    • Zbozi bylo napadeno neurcitym hmyzem,po rozbaleni,zacali vyletavat ruzni brouci a havet,celenka sla okamzite do kose.

Jestli si chcete zaneradit byt haveti,urcite doporucuji nakupovat,v opacnem pripade absolutne nedoporucuji.

• rychlé vyřízení objednávky
    • věci jsou moc pěkně nafocené, ale skutečnost je úplně jiná (materiál, velikost apod.)
  • nakoupil v obchodě e-ladykarneval před 3 lety

Výborná komunikace. Doporučuji