• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 1 měsícem

I když jsem zaplatil za objednávku 24.5.2018 do dnes to je 3.5.2018 mi objednané zboži nedošlo!!!!!

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 2 měsíci

• Přestože bylo zboží na eshopu označeno jako "skladem", bylo odesláno až za týden.

spokojenost velká

super komunikace

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 3 měsíci

Zásilka nedorazila.

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 3 měsíci

Zboží jsem objednala před 3 tydny. A dodnes nic přišlo

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 4 měsíci

• nepodají informaci jestli zboží které si objednáte vůbec mají na skladě, již na něj čekám měsíc
  • nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 4 měsíci

ok

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 5 měsíci

• Pohodlný nákup z kanceláře
  • nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 5 měsíci

Rychlé dodání velmi kvalitního zboží. Jsem nadšená. Nakupuji zde již po druhé a vše dorazilo rychle a ve výborné kvalitě.

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 6 měsíci

• Obchod nabízí jako "skladem" zboží,které nemá a není schopen dodat

• Nespolehlivost

Napsali mi že objednávku posílají 27.12.2017 a stále nic.Po telefonátu mi napsali že toto zboží bohužel už nemají na skladě a ani nebude.Kdybych jim nezavolala tak bych na dárek pro dcerku čekala dále.Nebyli ani schopni mi zavolat!!!

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 7 měsíci

• Když jsem požádal o zrušení objednávky z důvodu, že nemají zboží již skladem, alespoň to neprotahovali a vrátili peníze zpět.
    • Některé zboží které mají údajně skladem po objednaní už skladem není!
  • nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 7 měsíci

Objednáno bylo 5.12.2017 po mnoha telefonech s dotazem co se stalo, že ještě nedošly mnou objednané panenky,jsem byla neustále ujišťována ,že vše bylo odesláno. Po dalších telefonech kdy jsem žádala číslo zásilky a kým byla odeslána,tak mě, bylo slíbeno,že to zjistí a zavolají zpět a to několikrát, ale nikdo nezavolal. Tak bylo dnes pod stromečkem velké zklamání a zklamání též vaším jednáním. Šístková Hana

• no problem

• Neodpovídají na email, nezvedají telefony a když jsem se dovolal lžou že email byl odeslán. Pak se dohadujte... Zboží mělo být skladem a nebylo.

nikdy víc

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 7 měsíci

Zboží, které prezentují jako skladem s dodáním do týdne dorazilo až po týdnech třech. Ale email s hodnocením pro Heureku dorazil už po deseti dnech:-). Ze strany shopu žádná komunikace.

• spolehlivos
  • nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 7 měsíci

Objednávka mi nebyla doručena, nebyl mi ani doručen důvod proč nebyla vyexpedována.

Peníze mi byly po necelém měsíci nečekaně připsány na účet (tím mi došlo, že je objednávka ASI zrušená)

• nakoupil v obchodě E-kulecniky.cz před 7 měsíci

• Nabízejí tágo, které nemají. Kdyby se člověk nezajímal , tak mu nedají ani vědět, že není.