výborná komunikace s obchodem

• rychle doručeno

Děkujeme

velice rychlé vyřízení objednávky, kdybych neobjednala po pracovní době, tak věřím, že bych si mohla vyzvednou ještě týž den ;)

• Velmi příznivé ceny.

Děkujeme

• pohodlné nakupování, rychlé dodání

Vše ok. Doporučuji.

Děkujeme

Obchod mě informoval, že objednané zboží, nemají skladem, že bude skladem cca za měsíc, což pro mě bylo pozdě, takže jsem objednávku zrušila. Komunikace byla bez problémů, jediný problém vidím v tom, že informace o tom, zda je zboží skladem, nemají aktuální.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Informace o dostupnosti se mění neustále, někdy se však nestihnou.

Nepřesné informace! Z popisu e-shopu vyplynulo, že se jedná o celý rámeček hliníkový, NE pouze konec - nástavec! Na základě tohoto popisu jsem síťku objednal. Ale nějak jsem to již " skousnul"

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den, děkujeme. Popis odpovídá obrázků.O celém hliníkovém ramečku není zmínka , jen Alu nástavec. Přesné jak je na obrázku. Tak nevíme kde je problém.

Bez problémů, rychlé dodání. Doporučuji

Děkujeme

Dobrá komunikace s obchodem. Zboží dorazilo asi až za 14 dní z důvodu inventury v novém roce, ale obchod komunikoval a omluvil se.

Děkujeme

• Opakovaný případ, kdy eshop potvrdí objednávku, zboží si nechá zaplatit aby vám následně sdělil, že zboží již není a zeptal se vás, jestli si u nich nechcete koupit něco jiného.
    • Osm (!) dní po odeslání výzvy ke vrácení peněz e-shop nereaguje, peníze stále nejsou vráceny.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den,platba byla již včera vrácena na Váš účet,
    Objednávku jste zaplatil ihned po odeslání a nečekal jste na potvrzení.Jednalo se o doprodej zboží z loňské sezóny.

• rychlá komunikace
    • rychlé doručení
    • kvalitn výrobek

Děkujeme

obědnavka a komunikace z obchodem dobry ,ale služba co mi měla balík doručit tak balík zanechala u jineho domu hozeny za venkovnimi vraty,díky bohu mě pani znala z vesnice,takže semi balík dostal do ruk,krabyce byla mírně potrhana,ale zboží v pořadku.Zato obchod nemuže jaci jsou dodavatele balíku někteří hovada.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den, bohužel problém s dopravou se dozvídáme až teď, kdy bude reakce dopravce asi opačná.Dopravce je vlastně náš poslední článek, dá se říct i když je to úplně jiná firma. Je to o lidech. Dopravci jsou o letošních svátcích největší problém.Děkujeme za Váš názor.

• Rychlost a ochota

objednali jsme 3 ks lehátek a v jednom balení nebyly šrouby a vše k tomu ,aby jsme jej mohli sestavit.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den, žádnou reklamaci jsme od Vás neobdrželi, tak nechápeme Vaše hodnocení. Lehátka jsou zabalena od výrobce a obsah se nekontroluje.

• Obchod expedoval objednávku velmi rychle a odpověděl i na moje dotazy v poznámce.

Zboží jsem zatím nerozbalil, ale je dobře zabalené s poznámkou ,,Křehké,, Věřím, že bude vše v pořádku a nemám důvod být s obchodem nespokojen.

• Rychly obchod,prijemne jednani

Inzerovane zbozi, ktere melo byt skladem bohuzel nebylo. Objednavku jsem proto zrusila.

Reakce obchodu e-kempovani.cz

Dobrý den, bohužel zimní obuv se rychle vyprodává a nedovede na to reagovat ani výrobce a některé velikosti prostě nejsou.Info o vyprodání jste obdržela hned po objednání, stavy na skladě se mění nepřetržitě.