doporučuji :-)

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

• pohodlný nákup z domova a dodané výrobky jsou shodné s obrázky na stránkách
    • nevím esi je to slabina,ale doporučila bych zvětšit výběr nabízeného zboží

výborně se zde nakupuje a ceny jsou odpovídající

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

• nemusím nikde hledat v obchodech

bezvadné

• široký výběr zboží
    • drahé poštovné

doporučuji při větším odběru zboží, vhodné pro firmy

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

• nemusím běhat po obchodech

je dobrý

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení.

• Přehlednost a velký výběr nabízeného sortimentu.
    • Skvělé ceny.
    • Rychlá dodávka.
    • Žádné jsem nenašla.

Porovnávala jsem ceny zboží v různých internetových obchodech a tady je zboží nejlacinější.
    Komunikace skvělá, dodávka rychlá.Co víc si přát? Všem vřele doporučuji zde nakupovat.

• zboží pro maloodběratele za téměř velkoobchodní ceny
    • tento obchod má malé množství produktů pro začínající floristy, zatímco zde převládají produkty už hotové (zpracované), či produkty, které s floritickou tvorbou nijak nesouvisejí

jděte tam!

• přes internet
    • nemá

• Přehlednost, rychlá dodávka
    • Slabiny obchodu jsme nenašla.

Dobrá spolupráce, všem bych nákup v tomto obchodě doporučila.

• vše na jednom místě
    • velký sortiment i dle ročního období
    • pouze jedna možnost dopravy

Obchod doporučuji nejen profesionálům, ale i domácím kutilům co si rádi tvoří.Já se tomu věnuji profesionálně a v tomto obchodě nakoupím z pohodlí domova za super ceny..Jednou se vysktl problém, který byl okamžitě vyřešen, což je další plus a je vidět že si zákazníků cení.I nadále budu nakupovat na e-florista.

Reakce obchodu e-Florista

Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Nedoručení zboží
    • Žádná komunikace

Objednala jsem si zboží, které mělo přijít do 24 hodin(dle zaplacení dodací služby) čekám už 10 den a zboží stále nikde.
    Mimo jiné jsem volala na uvedený kontakt a nikdo mi to nebral.
    Takže opravdu nedoporučuji!

Reakce obchodu e-Florista

Dobrý den. S dostatečným předstihnem byla na našich stránkách (na úvodní straně e-shopu) uvedena informace (upozornění), že v období od 7.9.2012 až 18.9.2012 máme dovolenou, a že všechny přijaté objednávky budou vyřízeny až po 18.9.2012. Vaše objednávka byla vytvořena právě 7.9., kdy už jsem byla v zahraniční. Veškeré kontakty uvedené na našich stránkach fungují - pokud tedy nejsem na dovolené, zvláště pak v zahraničí, kdy po zvednutí telefonu platí obě strany (volající i přijemce hovoru). I přes toto malé nedorozumnění jsem moc ráda, že jsme se nakonec domluvili a obchod následně zrealizovali. Děkuji.

• nákup z domu
    • rozsah sortimentu

základní potřeby,rychlý nákup,obvykle

• dobrá cena
    • příjemné jednání
    • rychlá domluva a odběr zboží

Děkujeme za hodnocení.

• Na stránkách máte certifikát ověřeno zákazníky, ale daný certifikát nemáte!! Tak jak si to mám vyložit?

Dle mého podvodné jednání

Reakce obchodu e-Florista

logo certifikátu "Ověřeno zákazníky" je součástí zakoupeného modulu pro náš e-shop. Pokud si pozorně přečtete recenze uživatelů, které nám naši spokojení zákazníci píší poznáte, že se z naší strany o žádné podvodné jednání nejedná. Právě kvůli takovým recenzentům jako jste Vy, kteří píšou nesmyslná hodnocení daný certifikát nikdy znovu nezískáme. Certifikát ověřeno zákazníky nám byl udělen 30.11.2011 a poté asi za dva měsíce odejmut a to ne z důvodu nespokojenosti zákazníků, ale z důvodu malého počtu udělených hodnocení a recenzí. Naše zákazníky v žádném případě k vyplňování dotazníků nenutíme a pokud nám jej vyplní jsme jenom rádi.

S pozdravem e-florista.cz

• rychlost dodání, kvalita zabalení, dobré ceny a dostupné zboží, které je skladem

100% doporučuji, nakupovala jsem dekorace na svatbu a je to jeden z obchodů, na který se dá 100% spolehnout!

• přehlednost,platba předem
    • zatím o žádných nevím

V klidu si objednáte a za dva dny to máte doma......Super

e-florista.cz

• Přehlednost obchodu. Výborná komunikace s prodávajícími, skvělá informovanost. Široký výběr floristického a i jiného zboží, ikdyž nejsem florista.
    • Nevím o žádných.

Uvedeno výše.

e-florista.cz

• Nemusíte mít živnostenský list který po vás chcou opravdu všude, což je pro mě jako studentku Střední zahradnické školy, s velkou zálibou ve vazačství něco úžasného. Mám velký výběr, za dobrou cenu a dodání zásilek je taky úžasné. Paní majitelka je po telefonu strašně příjemná, a ráda vám vyhoví s vašimi dotazy jako mě. Nemohu se dočkad dalšího nákupu :)
    • Žádné.

Myslím si že to bude vyhovovat všem lidem, kteří si rádi něco vyrobí sami aniž by museli do květinářství. A určitě se to bude hodit i studentům jako jsem já ;) Paní majitelka se mnou komunikovala slušně a ráda mi zodpověděla dotazy ohledně mé zásilky. Jestli si tohle přečte, tak jí chci vážně poděkovat. Doufám že mému zesnulému kamarádovy se ten vypichovaný kříž líbil.

Reakce obchodu e-Florista

Mockrát děkuji za velmi pěkné hodnocení. Rádo se stalo a jsem moc ráda, že se Vám náš e-shop tolik líbí.

• Krásné doplňky do domovů, kanceláří.
    • Využít lze na setkání spolužáků,výročí,oslavy, svatby aj.
    • Nemá žádné nedostatky.

Byla to náhoda, že jsem" floristu" objevila, nicméně od té chvíle se do obchodu vracím.

Doporučuji ostatním lidičkám, jsou tam příjemní a komunikativní lidé.

• Velký výběr zboží
    • Protože je to jeden z mála obchodů, kde nepotřebuji živnostenský list
    • Nevím o žádné

Kvalitní služby, super komunikace a rychlá dodávka.
    Jsem spokojená, určitě se do obchodu vrátím.
    vřele doporučuji.